- uredi zagreb pala cijena

  • Za upit "uredi zagreb pala cijena" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.509 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 450.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Donja Kustošija, 450.000 €, 143,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 470.000 €
17.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno uređen ulični poslovni prostor 131m2 smješten u srcu Španskog, na frekventnoj lokaciji idealnoj za razne djelatnosti kojem dodatno pripadaju 2 garažna parkirna mjesta.OSNOVNE KARAKTERISTIKE:· Velika ulična fronta - izuzetna izloženost i vidljivost· Visina prostora:....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 227.630 € na 211.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 211.000 €, 66,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 227.630 €
08.05.2026 - 211.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Ulični poslovni prostor u Zagrebu, naselje Vrbani, na frekventnoj i dobro vidljivoj lokaciji. Prostor se sastoji od dvije funkcionalne prostorije površine 36,17 m² i 30,78 m², koje omogućuju različite mogućnosti organizacije i korištenja prostora, ovisno o djelatnosti budućeg vlasnika.Unutarnjim....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 321.000 € na 291.450 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Dubrava, 291.450 €, 201,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 321.000 €
27.03.2026 - 291.450 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Dubrava, poslovni prostor, ukupne površine 201,19m2. Prostor se nalazi u prizemlju poslovne zgrade, trenutno u funkciji ureda.U prostoru su trenutačno četiri uredske prostorije, dvije manje prostorije za odlaganje, prijemni dio i sanitarni čvorovi (dva). Prednost je upravo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zagreb pala cijena'
389.000 €
335.000 €
132.500 €
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2024 - 180.000 €
03.08.2024 - 175.000 €
20.01.2025 - 160.000 €
01.04.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2024.,

www.crozilla.com

Zagreb, Knežija funkcionalan poslovni prostor 65m2Ponosno predstavljamo ovaj izvanredan poslovni prostor smješten u srcu poslovne zone Knežija. Ovaj prostor na prizemlju nudi izložbeni prostor i nevjerojatnu vidljivost, što ga čini idealnim za razne poslovne djelatnosti.Ključne Značajke....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 45.000 € na 44.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 45.000 €
19.05.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uredski prostor je namješten i prodaje se kao takav, te zajedničkog prostora (hodnik , čajna kuhinja i WC , prva zona grada Zagreba 2.000,00 € m 2. Uredski prostor-autobusni kolodvor Zagreb (prodaja).

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 480.000 € na 400.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 480.000 €
10.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.indomio.hr

*** Za više informacija: 091 922 3331 *** Daje se u zakup reprezentativan uredski / poslovni prostor na dva kata u prestižnoj lokaciji Zagreba Centar / Pantovčak. Smješten u mirnoj stambeno-poslovnoj zgradi okruženoj zelenilom, prostor je idealan za tvrtke, odvjetničke urede, IT timove,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 321.000 € na 291.750 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Dubrava, 291.750 €, 201,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 321.000 €
27.03.2026 - 291.750 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor, ured, ukupne površine 201,19m2, smješten na prizemlju dvokatnice u Gornjoj Dubravi, idealan je izbor za tvrtke koje traže reprezentativan i funkcionalan radni prostor u poslovnom dijelu grada. Prostor odlikuje raspored prilagođen poslovnim potrebama, s jasno definiranim....

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 125.000 € na 90.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 90.000 €, 116,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 125.000 €
06.04.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, strogi centar, pješačka zona poslovni prostor / ulični lokal 116.45 m2; prodaje se uhodano poslovanje - trgovina. Preuzima se zakup potpuno uređenog i opremljenog poslovnog prostora, trgovine. Zakup traje do 2035. godine, a mjesečna zakupnina iznosi 2.800 € + PDV.Atraktivna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!