• GoHome Professional
uredi zagreb do 270000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi zagreb do 270000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb do 270000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi zagreb do 270000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.343 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 1.kat
    • parking
    • dvorište
    • lift
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 240.000 €, 149,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poslovni prostor ? Trešnjevka ? jug, Knežija, Zagreb Na prodaju je dvoetažni poslovni prostor smješten na vrlo prometnoj lokaciji u naselju Knežija, Trešnjevka ? jug, u neposrednoj blizini glavnih prometnica. Ukupna površina: cca 149 m² Parking: jedno zajedničko parkirno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Donji Grad, 249.000 €, 58,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja lokal za prodaju u samom centru Zagreba u Vlaškoj ulici, između Vončinine i Iblerovog trga. Lokal ukupne veličine 58 m2 sastoji se od prizemlja i podruma, od čega prizemlja 34 m2 i podruma 24 m2. Svojeveremeno je bila izgrađena i galerija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15993 Zagreb, Jarun, poslovni prostor Poslovni prostor površine 58m2 u prizemlju zgrade izgrađene sredinom 1980-ih godina. Prostor se sastoji od 3 uredske prostorije, malog spremišta, čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Parking oko zgrade je u zoni bez naplate. Prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zagreb do 270000 eura zadnjih 14 dana'
220.000 €
220.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 45.000 € na 44.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 45.000 €
19.05.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Uredski prostor je namješten i prodaje se kao takav, te zajedničkog prostora (hodnik , čajna kuhinja i WC , prva zona grada Zagreba 2.000,00 € m 2. Uredski prostor-autobusni kolodvor Zagreb (prodaja).

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Stenjevec, 35.000 €, 17,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNI PROSTOR, URED, PRODAJA, ZAGREB, JANKOMIR, 17 m2 Prodaje se uredski poslovni prostor koji se sastoji od jedne prostorije površine 17 m2 na prvom katu poslovne zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1988. godine te ima ukupno 4 kata. Korištenje sanitarnog čvora je zajedničko....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan