• GoHome Professional
uredi zadar parking 90 m2 - GoHome
  • uredi zadar parking 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zadar parking 90 m2

  • Za upit "uredi zadar parking 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bokanjac, 269.010 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Novogradnja!!! Stambena zgrada s 8 stambenih jedinica. Stanovima u prizemlju pripadaju vrtovi!!! Stan oznake S3 u prizemlju stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 89.67m2 Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, kupaonice, 2 spavaće sobe ,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 294.060 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Novogradnja! Stan na prvom katu s panoramskim pogledom na more, 2 spavaće sobe i 2 parkirna mjesta. Zgrada ima lift!!! Stan oznake S4 smješten je na prvom katu novogradnje, ukupne netto površine 90.48 kvadratnih metara. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Višnjik, 294.417 €, 90,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Novogradnja! Stan S6 na prvom katu s panoramskim pogledom na more, 2 spavaće sobe i 2 parkirna mjesta. Zgrad ima lift!!! Stan oznake S6 smješten je na prvom katu novogradnje, ukupne netto površine 90.59 m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 89,79 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu stambenu zgradu na prekrasnom Vidikovcu u Zadru. Ova nova stambena zgrada s 18 stanova pruža velike mogućnosti za udoban i elegantan život. Lokacija ove zgrade je izuzetno povoljna, s odličnom prometnom povezanošću s istočnim i zapadnim dijelom grada.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 294.120 €, 89,13 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 337.934 €, 88,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U vrhunsko novoizgrađenoj zgradi sa 6 stanova u naselju Crvene kuće prodaje se Penthouse oznake S6 smješten na drugom katu sa vlastitim krovnom terasom. Površina stana je 88,93 m2 korisne vrijednosti. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka koji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 399.000 € na 379.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Poluotok, 379.000 €, 88,36 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno pravo posredovanja Prostrani stan na izvrsnoj lokaciji u samom centru Poluotoka, na trećem katu, površine 88,36 m², podijeljen u dva komforna apartmana. Svaki apartman sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom, jedne velike spavaće sobe i kupaonice, dok je ulazno predsoblje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 321.370 €, 91,82 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

(VIDEO U PRILOGU!!!) Novogradnja!!! Stambeni kompleks 6 zgrada. ( Sve o projektu na linku ispod.) https://hosman-nekretnine.hr/projekti/plovanija/ Stambena zgrada br.5 u novogradnji sa 6 stambenih jedinica. Stanovima u prizemlju pripadaju vrtovi a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadar parking 90 m2 (149)
  • uredi zadar 90 m2 (2)
  • uredi zadar parking (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.