• GoHome Professional
uredi zadar park 90 m2 - GoHome
  • uredi zadar park 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zadar park 90 m2

  • Za upit "uredi zadar park 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 370.000 € na 363.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Puntamika, 363.000 €, 88,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 370.000 €
27.02.2026 - 363.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se komforan, namješten stan s tri spavaće sobe i prostranim vrtom / dvorištem netto korisne površine 88,62 m2, koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade, koja je izgrađena 2015. godine. Ovaj lijepi stan u visokom prizemlju sastoji se od: ? Tri spavaće sobe, ? Dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 309.000 €, 88,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran, namješten i useljiv stan s 3 spavaće sobe korisne površine 88 m2, u mirnom dijelu grada Zadra na Petrićima. Stan se nalazi na 2. katu stambene zgrade koja ima ukupno 5 katova , a sastoji od: - Hodnika- Kuhinje koja je kompletno opremljena svim uređajima i opremom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 337.934 €, 88,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.10.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Crvene Kuće, prodaje se dvosobni stan od 88,93 m2 na drugom katu stambenog objekta u izgradnji sa ukupno šest stanova, planirano useljenje 2026 godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i lođe. Nalazi se na mirnoj....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 415.000 €, 86,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.broker.hr

Smještena u malom i mirnom dalmatinskom mjestu u predjelu Posedarja, ova moderna stambena zgrada nudi savršenu ravnotežu privatnosti, prirode i blizine mora. Lokacija je idealna za sve koji traže mir i autentičan mediteranski ugođaj, daleko od gužve. Dvosoban stan smješten na prvom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 463.000 € na 450.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Poluotok, 450.000 €, 90,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 467.000 €
10.05.2025 - 400.000 €
25.10.2025 - 463.000 €
20.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantan stan na jedinstvenoj lokaciji u Zadru, smješten na poluotoku, u prvom redu uz more. Ova nekretnina na prvom katu pruža predivan i neometan pogled na more, savršena je za one koji žele uživati u pogledu na zadarski zalazak sunca i šum valova iz udobnosti vlastitog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 395.164 €, 89,81 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan sa krovnom terasom na drugom katu visokokvalitetne novogradnje, ukupne korisne površine 167,45 m2 (prema koeficijentima 89,81 m2), a koji se nalazi na zapadnom dijelu grada Zadra u mirnom kvartu Plovanija ? moderan, miran i sve popularniji zadarski kvart, idealan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 355.000 €, 89,79 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PREDSTAVLJAMO VAM NOVE STANOVE U PONUDI U NOVOGRADNJI NA VRHUNSKOJ LOKACIJI!! Ova zgrada zanimljivog i nesvakidašnjeg arhitektonskog oblika s 18 stambenih jedinica, dizalom te poslovnim prostorima u prizemlju gradi se na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu Zadru za ispunjen....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 299.000 €, 89,64 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ponosno vam nudimo pravu rijetkost na tržištu - stan dizajniran s ciljem da osigura funkcionalan prostor pokretnim i nepokretnim osobama. Radi se o izuzetnoj novogradnji s naglaskom na toplinsku i zvučnu izolaciju, bogatu opremu i funkcionalnost na Bilom Brigu. Cijena: 299 000 €,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 294.120 €, 89,13 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 300.875 €, 89,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

PROSTRANI OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE - 89 m2 - BILI BRIG Prodaje se prostrani trosobni stan površine 89 m smješten u gradskoj četvrti Bili Brig, jednom od najpoznatijih i najnaseljenijih stambenih naselja u Zadru. Stan je orijentacije jugsjever, što mu osigurava obilje prirodnog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadar park 90 m2 (98)
  • uredi zadar 90 m2 (2)
  • uredi zadar park (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!