• GoHome Professional
uredi zadar park 60 m2 - GoHome
  • uredi zadar park 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zadar park 60 m2

  • Za upit "uredi zadar park 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Voštarnica, 225.900 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, Crvene kuće - Jednosoban stan u prizemlju - Novogradnja Planirano useljenje: prosinac 2025. U prodaji je stan S2, smješten u prizemlju moderne stambene zgrade u izgradnji s ukupno 8 stanova. Nalazi se u naselju Crvene kuće, svega 2.500 m od mora i centra Zadra, u mirnom okruženju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 257.500 €, 63,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA PLOVANIJA Trosoban stan S3 | 1. kat | 62,65 m | 2 parkirna mjesta U mirnom dijelu naselja Plovanija, na odlično povezanoj lokaciji, u prodaji je trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Zgrada je katnosti prizemlje + 2 kata i ima ukupno 8 stanova, što osigurava ugodnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Iz ponude izdvajamo adaptiran stan od 60 m² u samom srcu Poluotoka ? korak do Kalelarge, a tek minut od mora. Smješten na 2. katu zgrade, sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i dodatnog spremišta. Stan je izuzetno funkcionalan, klimatiziran....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 225.900 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, Crvene kuće - Jednosoban stan, 1.kat - Novogradnja Planirano useljenje: prosinac 2025. U prodaji je stan S5, smješten na prvom katu moderne stambene zgrade u izgradnji s ukupno 8 stanova. Nalazi se u naselju Crvene kuće, svega 2.500 m od mora i centra Zadra, u mirnom okruženju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 225.900 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na Crvenim kućama u Zadru, u tijeku je formiranje novog dijela naselja. Gradi se ukupno deset zgrada, a prilikom gradnje vodi se računa o kvaliteti, standardima i funkcionalnosti. Naselje će imati vlastiti park i igralište. Na prodaju u ovom naselju je stan S2, a nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Višnjik, 228.912 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Crvene Kuće, prodaje se jednosobni stan od 60,24 m2 u prizemlju stambenog objekta u izgradnji sa ukupno osam stanova, planirano useljenje 12/2025. godine. Sastoji se od: jedne spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i lođe. Nalazi se na mirnoj....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 340.000 € na 320.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 340.000 €
03.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od apsolutno najpoželjnijih mikrolokacija u Zadru (Branimirova obala) , svega nekoliko minuta hoda od Poluotoka i centra grada, smješten je ovaj vrhunski renoviran stan koji rijetko dolazi na tržište. Stan površine 60 m² nalazi se na visokom katu stambene zgrade te pruža....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se svijetao i sunčan stan na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na Bulevaru. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom, južno je orijentiran, što osigurava obilje prirodnog svjetla te ima i fantastičan pogled na more. Stan se sastoji od hodnika , kupaonice, kuhinje sa blagovaonom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadar park 60 m2 (58)
  • uredi zadar 60 m2 (7)
  • uredi zadar park (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!