• GoHome Professional
uredi zadar pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi zadar pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zadar pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi zadar pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 2.000.000 € na 1.700.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, 1.700.000 €, 650,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 2.000.000 €
24.05.2026 - 1.700.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se villa sa sedam apartmana u Diklu u Zadru. Nekretnina se proteže se na prizemlje, visoko prizemlje, 1. kat i potkrovlje. Villa je u funkciji turizma - kategorizacija s 4 zvjezdice. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - S1 (dnevni boravak, dvije kuhinje, spavaća soba, blagovaonica,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 478.800 € na 440.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 440.000 €, 98,00 m2 cca 4490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 478.800 €
24.05.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - STANOVI, prodaje se trosoban stan S2 od 98 m2 na 1. katu novogradnje! Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Višnjika, smješten je moderan projekt novogradnje s tri stambene jedinice. Zgrada se proteže kroz tri etaže (prizemlje i dva kata) te je osmišljena kako bi pružila....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 637.650 € na 529.740 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ZADAR, 529.740 €, 981,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 637.650 €
24.05.2026 - 529.740 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.indomio.hr

Zadar, Diklo, građevinsko zemljište površine 981 m2 nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji udaljenoj od mora 600 metara, s parcele se pruža panoramski pogled na more i otoke, na susjednim parcelama je planirana gradnja 10 ak modernih vila.. Više informacija....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 360.000 € na 340.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Puntamika, 340.000 €, 70,00 m2 cca 4860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 360.000 €
16.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se se moderan kompletno namješten i opremljen stan na odličnoj lokaciji na Boriku u Zadru. Stan se nalazi u visokom prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog koncepta kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kupaonice....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 2.350.000 € na 2.300.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Višnjik, 2.300.000 €, 383,00 m2 cca 6010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 2.500.000 €
07.02.2026 - 2.450.000 €
18.03.2026 - 2.400.000 €
28.03.2026 - 2.350.000 €
23.05.2026 - 2.300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo novo izgrađenu, moderno uređenu i potpuno opremljenu obiteljsku kuću sa dvorištem u gradu Zadru. Ova luksuzna kuća nalazi se u prvom redu do mora, odnosno izgrađena je samo 10 metara od najljepšeg i najluksuznijeg dijela urbane obale grada Zadra, Brodarica na Boriku. Arhitektonskom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 550.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, 550.000 €, 238,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 595.000 €
13.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća sa 6 apartmana na otoku Viru. Kuća se nalazi u prvom redu do mora i ima 238 m2 iskoristivog unutarnjeg prostora. Zgrada se sastoji od 3 kata, prizemlja, prvog kata i drugog kata. Tri apartmana imaju kapacitet od 4 kreveta, dok su ostala tri studija (svaki opremljen....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, 280.000 €, 82,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
17.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zadar, Bili Brig, projekt moderne novogradnje sa 5 stambenih jedinica..Zgrada se nalazi u mirnom okruženju, a opet u blizini svih potrebnih sadržaja ? škola, vrtića, trgovina, javnog prijevoza i rekreacijskih zona. Dvosoban stan S5 nalazi se na 2. katu a sastoji se od: - Spavaća soba....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 350.000 € na 300.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 300.000 €, 112,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 350.000 €
24.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji prekrasan dvosoban stan u prizemlju, ukupne bruto površine 112,80 m2 na Bilom brigu. U potpunosti je uređen i renoviran 2025. godine. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice, WC-a i terase. Stanu pripada i podrum te 2....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 249.000 € na 239.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 239.900 €, 100,52 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 269.900 €
08.02.2026 - 259.000 €
08.03.2026 - 249.000 €
22.05.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.c21.hr

ZADAR, BOKANJAC, STAN površine cca 100 m2, visoko prizemlje. SNIŽENA CIJENA SA 269.000 EURA NA 239.900 EURA!!! KUPAC NE PLAĆA AGENIJSKU PROVIZIJU! Posredujemo u prodaji lijepo uređenog i održavanog stana ukupne površine cca 100 m2 koji se nalazi u stambenoj zgradi sa obiteljskim stanovima....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 335.000 € na 320.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Voštarnica, 320.000 €, 78,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
15.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

Dvosoban uređen stan 78 m², Voštarnica, Zadar .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadar pala cijena zadnjih 14 dana (197)
  • uredi zadar pala cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan