- uredi zadar najnovije

  • Za upit "uredi zadar najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se poslvona zgrada od 300 m2 poslovnog prostora i 867 m2 okućnice izgrađena 2014. godine na zemljištu od 1158 m2. Sastoji se od velike automehaničarske radionice sa četiri dizalice, ureda, dva wc-a i velike prostorije iznad ureda. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 180.000 €, 42,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zadar, Bili Brig, komforan jednosoban stan. Ovaj šarmantni stan, površine 42.00 m2, idealan je za one koji traže udoban dom ili profitabilnu investiciju u jednom od najpoželjnijih dijelova grada. Smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 2000. godine, stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 339.000 €, 81,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

DIKLOVAC - MODERAN TROSOBNI STAN 81 m² S POGLEDOM NA MORE Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru, u mirnom i atraktivnom dijelu Diklovca, smjestio se ovaj prostran i svijetao stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog načina života. Stan se....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Vidikovac, 320.000 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu grada Zadra prodaje se visoka prizemnica smještena na parceli od 639 m2, idealna za obiteljski život ili investiciju. Nekretnina pruža odličan spoj privatnosti, funkcionalnosti i potencijala za dodatno uređenje i proširenje. Kuća bruto građevinske površine 95 m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ZADAR, NOVI BOKANJAC, SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 3 STANA, GARAŽOM I SUTERENOM! Posredujemo u prodaji samostojeće kuće, višekatnice, namještene i opremljene, smještene u Zadru, naselje Novi Bokanjac. Ima ukupno oko 205 m2 stambene površine podijeljene na nekoliko etaža: suteren, visoko prizemlje,....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bili Brig, 205.000 €, 1152,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo zemljište u Zadru od 1.152 m2! Infrastruktura za struju, vodu i telefon su dostupni tik do terena. Povoljna lokacija čini ga idealnom prilikom za daljnje investiranje. Papiri su uredni i vlasništvo je 1/1 KONTAKT: E-mail: kreso@riviera-properties.hr info@riviera-properties.hr....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Na predjelu zadarskih Jazina, nedaleko centra grada, prodaje se osunčan dvosoban stan. Nalazi se na trećem katu višekatnice. Obuhvaća stambenu površinu od 64m2 te balkon od 4m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, ostave....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Borik, 3.990.000 €, 1299,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zadar ima plažu, nekoliko njih, ali svakako je najpoznatija plaža Borik u Zadru koja slovi kao glavna gradska plaža. Borik je glavni zato što, ako ste unajmili apartman, sobu ili kuću za odmor u Zadru, svi će vas putevi odvesti ovamo, na topli otirač pijeska okupan morem i suncem....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 48,31 m2, koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade na Poluotoku. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dvije spavaće sobe. Donja međukatna ploča je od armiranog betona, a gornju čine drvene grede. Unutarnja stolarija....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, 570.000 €, 5213,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište na Novom Bokanjcu izvrsna investicija za budućnost! Na prodaju građevinsko zemljište na području Novog Bokanjca, ukupne površine 5.200 m. Zemljište predstavlja odličnu priliku za investitore, ali i za sve koji žele sigurno sačuvati vrijednost svog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadar najnovije (54)
  • uredi zadar (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.