• GoHome Professional
uredi zadar do 240000 eura - GoHome
  • uredi zadar do 240000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zadar do 240000 eura

  • Za upit "uredi zadar do 240000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.649 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZADAR, Višnjik, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Voštarnica, poslovni prostor na izvrsnoj lokaciji, površine 62 m2.Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, sastoji se od ulaznog prostora, tri radne prostorije te wc-a.Prostor ima mogućnost ulaska sa prednje strane te s unutarnje strane zgrade.Nalazi se na atraktivnoj i frekventnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Višnjik, 154.000 €, 57,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor površine 57 m2 u suterenu/podrumu stambene zgrade. Prostor sačinjavaju dvije prostorije, kupaonica i uredska kuhinja. Moguća prenamjena u stambeni prostor uz minimalne korekcije. Poslovnom prostoru pripada jedno parkirno mjesto ispred zgrade. ID CODE: PP-K-148 Madria....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Bokanjac, 150.000 €, 42,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se JEDNOSOBAN APARTMAN na prvom katu zgrade. Nekretnina je bila poslovni prostor koji je prilagođen u stambeni prostor. Prodaje se namješten. Potpuno je renoviran. Mogućnost korištenja za privatne ili poslovne svrhe. U blizini svih sadržaja za miran i ugodan boravak. Za sve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zadar do 240000 eura'
180.000 €
230.000 €
145.000 €
  Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 255.000 €, 85,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na Bilom brigu u ulici Hrvatskog sabora prodaje se poslovni prostor u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Prostor se sastoji od lokala površine 80 m2 i sanitarnog čvora 6,25 m2. Ispred prostora je velika terasa i ima 2 velika izloga. Zbog svog položaja idealan je za razne djelatnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

POSLOVNI PROSTOR ? CAFFE BAR! Prodaje se potpuno opremljen i uređen caffe bar na odličnoj lokaciji. Prostor se nalazi na Bilom brigu okružen stambenim zgradama gdje je velika frekvencija ljudi. Prostor se nalazi uz ulicu i ima veliki izlog. Prostire se na dvije etaže. Prva etaža ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Bili Brig MAXXIA predstavlja poslovni prostor (49.22 m2) koji u naravi sa galerijom ima cca 70 m2. Prostor je kompletno opremljen i u funkciji je ugostiteljskog objekta koji radi već dugi niz godina. Poslovni prostor se sastoji od: Prizemlja: - opremljen prostor sa šankom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, 126.000 €, 76,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.06.2023.,

www.crozilla.com

PP-5 Ekskluzivno prodajemo poslovni prostor u roh-bau izvedbi na odličnoj lokaciji u gradu Zadru, kvart Borik u ulici Nikole Božidarevića. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, a ukupna površina iznosi 76 m2. Ispred prostora ima dovoljno mjesta na zajedničkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

BILI BRIG - Prodaje se uređen poslovni prostor - 48,85m2 Prostor se nalazi u stambenoj zgradi te ima zaseban ulaz s četiri stepenice. Orijentiran je prema južnoj strani, a postoji mogućnost prenamjene u stambeni prostor. Visina prostora iznosi 3,60 m. Vlasništvo uredno 1/1 i bez tereta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 73.000 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - BILI BRIG, poslovni prostor od 30 m2 sa nenatkrivenom terasom!! Na frekventnoj poziciji se nalazi ovaj zanimljiv prostor kojem pripada ispred prostora ograđena nenatkrivena terasa. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ispred zgrade se nalazi parking za sve stanare. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 49.900 €, 49,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2025.,

www.indomio.hr

Zadar, Relja poslovni prostor (skladište) ukupne netto korisne površine 49,80 m², što predstavlja stvarnu površinu prostora.Visina prostora je 6,79 m, što omogućava dobru iskoristivost i za skladištenje roba na više razina ili za postavljanje regala.Ukupni volumen prostora iznosi....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom