- uredi zadar Najnovije

  • Za upit "uredi zadar najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZADAR, NOVI BOKANJAC, SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 3 STANA, GARAŽOM I SUTERENOM! Posredujemo u prodaji samostojeće kuće, višekatnice, namještene i opremljene, smještene u Zadru, naselje Novi Bokanjac. Ima ukupno oko 205 m2 stambene površine podijeljene na nekoliko etaža: suteren, visoko prizemlje,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 180.000 €, 42,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zadar, Bili Brig, komforan jednosoban stan. Ovaj šarmantni stan, površine 42.00 m2, idealan je za one koji traže udoban dom ili profitabilnu investiciju u jednom od najpoželjnijih dijelova grada. Smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 2000. godine, stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bili Brig, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se poslvona zgrada od 300 m2 poslovnog prostora i 867 m2 okućnice izgrađena 2014. godine na zemljištu od 1158 m2. Sastoji se od velike automehaničarske radionice sa četiri dizalice, ureda, dva wc-a i velike prostorije iznad ureda. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 339.000 €, 81,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

DIKLOVAC - MODERAN TROSOBNI STAN 81 m² S POGLEDOM NA MORE Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru, u mirnom i atraktivnom dijelu Diklovca, smjestio se ovaj prostran i svijetao stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog načina života. Stan se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 246.016 €, 79,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan novogradnja stan S1 s vrtom i dva parkirna mjesta u Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Stan u višestambenoj zgradi Kat: Prizemlje Stan: S1 Stambena površina: cca. 79.36 m2 Površina vrta: cca. 79.18 m2 Parkirna mjesta: 2 parkirna mjesta Godina izgradnje / završetak:....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 685.000 €, 118,00 m2 cca 5810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju luksuzni apartman 3 u novogradnji smještenoj u prvom redu do mora u Zatonu kod Zadra, na izuzetno atraktivnoj lokaciji uz samu obalu i šetnicu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i natkrivene....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Na predjelu zadarskih Jazina, nedaleko centra grada, prodaje se osunčan dvosoban stan. Nalazi se na trećem katu višekatnice. Obuhvaća stambenu površinu od 64m2 te balkon od 4m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, ostave....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Diklo, 395.000 €, 600,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

DIKLO - Prodaje se građevinski teren na top lokaciji - 600m2 Teren se nalazi na blagoj uzvisini te je pravokutnog pravilnog oblika dimenzija cca 24x25m. Svi potrebni priključci nalaze se u neposrednoj blizini. Od mora je udaljen svega 150m zračne linije. Vlasništvo uredno 1/1. Zainteresirane....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 367.690 €, 118,61 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje s parkiralištem za stanare, na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na području - Crvene kuće. Radi se o projektu višestambene zgrade s liftom koja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, sa ukupno 8 stanova. Izgradnja objekta je u tijeku,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 408.549 €, 131,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ekskluzivni penthouse S4 s 4 spavaće sobe i dvije natkrivene terase u Starom Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Penthouse stan u višestambenoj zgradi Stan: S4 Zgrada: Moderna stambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 2. kat Spavaće sobe: 4 Kupaonice: 2 Dnevni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadar najnovije (54)
  • uredi zadar (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni