• GoHome Professional
uredi varaždin Zadnjih 14 dana porasla cijena - GoHome
  • uredi varaždin Zadnjih 14 dana porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi varaždin Zadnjih 14 dana porasla cijena

  • Za upit "uredi varaždin zadnjih 14 dana porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 256.608 € na 266.112 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 266.112 €, 95,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 256.608 €
10.05.2026 - 266.112 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 95,04 m Kat: 6. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 269.075 € na 279.838 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 279.838 €, 107,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 269.075 €
10.05.2026 - 279.838 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 107,63 m Kat: 3. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 242.541 € na 251.524 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 251.524 €, 89,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 242.541 €
10.05.2026 - 251.524 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 89,83 m Kat: 7. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 292.760 € na 304.020 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 304.020 €, 112,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 292.760 €
10.05.2026 - 304.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 112,6 m Kat: 4. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 4 spavaće sobe, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 281.500 € na 292.760 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 292.760 €, 112,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 281.500 €
10.05.2026 - 292.760 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 112,6 m Kat: 2. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 4 spavaće sobe, 2 kupaonice Stan/apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 182.000 € na 190.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 190.000 €, 57,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja namješten stan veličine 57,88 m2 u Varaždinu na poželjnoj lokaciji blizu centra grada (Bronx) i u blizini svih potrebnih sadržaja. Nalazi se na 3. katu. Vlasništvo je 1/1 i bez tereta. Stan je potpuno adaptiran 2021. godine. Raspored prostorija....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 279.838 € na 290.601 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 290.601 €, 107,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 279.838 €
10.05.2026 - 290.601 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 107,63 m Kat: 4. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 808.150 € na 831.240 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 831.240 €, 230,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 808.150 €
10.05.2026 - 831.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se penthouse u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o penthouseu: Površina: 230,90 m Kat: 9. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 4 spavaće sobe, 3 kupaonice Penthouse je....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 179.150 € na 186.316 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 186.316 €, 71,00 m2 cca 2620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 179.150 €
10.05.2026 - 186.316 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 71,66 m Kat: 2. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 1 spavaća soba, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 186.316 € na 193.482 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 193.482 €, 71,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 186.316 €
10.05.2026 - 193.482 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan/apartman u modernoj novogradnji u sklopu projekta VTC, smještenog na odličnoj i funkcionalnoj lokaciji u Varaždinu. Osnovne informacije o stanu/apartmanu: Površina: 71,66 m Kat: 4. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, 1 spavaća soba, 1 kupaonica Stan/apartman....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • varaždin zadnjih 14 dana porasla cijena (21)
  • uredi varaždin zadnjih 14 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled