• GoHome Professional
uredi varaždin što jeftinije terasa dvoetažni - GoHome
  • uredi varaždin što jeftinije terasa dvoetažni - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi varaždin što jeftinije terasa dvoetažni

  • Za upit "uredi varaždin što jeftinije terasa dvoetažni" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.126 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 364.650 €, 151,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 121,55 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 150.000 €, 283,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna obiteljska kuća stambene površine 165 m2, sa poslovnom zgradom od 118 m2, u mirnom kvartu sjevernog djela grada. Površina okućnice je 129 m2, a ukupna površina cijele parcele iznosi 287 m2. Priključci struje, vode, plina i kanalizacije. 2024.g. novo krovište: podaskano, sa....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se lijepa kuća u nizu, ukupne površine 88 m², smještena u mirnom i uređenom naselju. Kuća je potpuno adaptirana 2024. godine i opremljena solarnom elektranom, što jamči energetsku učinkovitost i znatne uštede na režijama. GLAVNE ZNAČAJKE: Površina: 88 m² Dvije prostrane spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi varaždin što jeftinije terasa dvoetažni'
371.000 €
335.820 €
341.730 €
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 198.000 €, 145,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, dvoetažni poslovni prostor na izrazito frekventnoj lokaciji ukupne površine 145,08 m2.Prizemlje otvorenog tipa površine od 70 m2 uz koje se nalazi stubište. U podrumu se nalaze 4 sanitarna čvora (WC-a), spremište, garderoba i hodnik. Uz ulaz u poslovni prostor nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Hallers, uhodan i potpuno opremljen ugostiteljski objekt tlocrtne površine 110 m2, 5 minuta od centra grada, na mirnoj i izdvojenoj lokaciji. Bez dodatnih ulaganja, odmah spreman za rad.Raspored prostora:Podrum: prostorija za pripremu hrane, prostor s pekom i bilijarskim....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 341.730 €, 140,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s690) KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU. PRODAJE SE dvoetažni stan u ekskluzivnoj novogradnji na vrlo privlačnoj lokaciji sa dvorištem i dva vanjska parkirna mjesta, ukupne površine 140,42 m2 (NKP 113,91 m2). CIJENA: 3.000,00 EUR / m2 u pretprodaji....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 350.000 €, 288,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno posredovanje, samo kod nas! NEKRETNINA KOJA OTPLAĆUJE KREDIT I DONOSI ZARADU UZ PAŽLJIVO UREĐENJE I DOBAR INVESTICIJSKI PLAN, KROZ NAJAM / PRODAJU JE MOGUĆ BRZI POVRAT ULOŽENOG! OPCIJA NAJMA- NEKRETNINA KOJA SAMA OTPLAĆUJE KREDIT! Odlična nekretnina u najpoznatijoj gradskoj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 371.130 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s692) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 234,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p266) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p730) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 141,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s450) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU NAKNADU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE 4 - sobni dvoetažni stan ukupne površine 159.50 m2 i neto korisne površine 140.88 m2 na 1. i 2. (uvučenom) katu moderne nove zgrade sa ukupno 4 stana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 159,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s450) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 428.700 €, 143,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s449) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU NAKNADU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE 5 - sobni dvoetažni stan ukupne površine od 216.80 m2 i neto korisne površine od 142.90 m2 na 1. i 2. (uvučenom) katu moderne nove zgrade sa ukupno 4....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 428.700 €, 217,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s449) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 450.000 €, 478,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je jedinstvena nekretnina smještena u strogom centru Varaždina, u neposrednoj blizini Starog grada, Trga Miljenka Stančića i gradske tržnice. Ova lokacija predstavlja samu esenciju baroknog Varaždina, čineći je idealnom za elitnu turističku ili poslovnu namjenu. Osnovni....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 498.750 €, 153,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj, skrovitoj ulici tik uz strogi centar Varaždina, smjestio se jedinstveni dvoetažni stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, izvanrednu opremu i osjećaj doma kakav ste oduvijek tražili. 153 m² pažljivo oblikovanog prostora Svaki detalj ovog trosobnog stana promišljen je s ljubavlju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan