- uredi sveti petar što skuplje

  • Za upit "uredi sveti petar što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 600.000 € na 630.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETI PETAR, 630.000 €, 253,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 600.000 €
14.04.2026 - 630.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

SVETI PETAR, ZADAR - Apartmanska kuća Sveti Petar je malo i tiho turističko mjesto smješteno između Zadra i Biograda. Mjesto je idealno za odmor s obitelji, a čistoća mora i prekrasne plaže oduševit će svakog posjetioca. Organiziranim izletima svakako posjetite obližnje nacionalne....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 1.300.000 €, 180,00 m2 cca 7220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljane, Sveti Petar, Ičići, kuća sa bazenom i tri odvojene stambene jedinice, wellness zona, teretana. Kuća sa tri stambene jedinice (prizemlje, prvi kat i drugi kat), dodatni sadržaj: wellness zona, bazen, teretana, konoba, spremišta Kuća površine 180m2, zemljište 680m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 1.200.000 €, 227,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SVETI PETAR NA MORU - Atraktivna vila na dvije etaže Sveti Petar na Moru - prekasno, malo mjesto udaljeno samo 15 km od Biograda ili Zadra. Mir, tišina, prirodno okruženje, borove šume, uređene plaže i kristalno čisto more. Idealno je za obitelji s djecom, starije osobe ili....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 1.000.000 €, 1100,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna parcela uz more sa kućom, Sveti Petar na Moru Prodaje se atraktivna parcela površine cca 1100 m2 u prvom redu do mora u mirnom naselju Sveti Petar na Moru, idealna za odmor ili investiciju. Na parceli se nalazi prizemna kuća površine 140 m2, s uređenim prilazom i izravnim....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 950.000 €, 241,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzni Penthouse u Svetom Petru na Moru, ukupne površine 240,86 m², s nevjerojatnim panoramskim pogledom na more! Raspored prostora uključuje: - Prostranu kuhinju koja je povezana s dnevnim boravkom - Tri spavaće sobe, svaka s privatnom garderobom - Tri moderne kupaonice....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 850.000 €, 14261,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Na prodaju je prostrano građevinsko zemljište površine 14.261 m, smješteno na Južnoj obilaznici Varaždina, u razvijenoj industrijskoj zoni. Ova lokacija pruža izvrstan potencijal za poslovne projekte, budući da se u neposrednoj blizini nalaze brojni....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 829.000 €, 310,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Prodajemo prekrasnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom Svetom Petru na moru, svega 30 metara udaljenu od plaže i mora. Ovo je idealna prilika za one koji sanjaju o životu uz obalu, s prekrasnim pogledom na more i blizinom svih potrebnih sadržaja. Sveti Petar....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 750.000 €, 195,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Filip i Jakov, Sveti Petar na Moru - u ponudi je samostojeća katnica s tri apartmana, udaljena 50 metara od plaže s otvorenim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja i dva kata. Na svakoj etaži se nalazi po jedan apartman koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 750.000 €, 1554,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine 1554 m², smješteno u prvom redu do mora u mjestu Sveti Petar na Moru (općina Sveti Filip i Jakov). Zemljište se sastoji od dvije katastarske čestice: čest. 4220 ? površine 587 m² čest. 4221 ? površine 967 m² Ukupno: 1554 m² - Zemljište....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 750.000 €, 140,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova šarmantna kuća smještena u Sv. Petru u blizini Zadra pruža savršenu priliku za život uz more. Sa 140 m2 stambenog prostora i garažom, te prostranim zemljištem od 600 m2, ima dovoljno prostora za opuštanje i uživanje. S tri spavaće sobe, idealno je mjesto za obitelji ili one koji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sveti petar što skuplje (223)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me