01 6641 092
Za upit "uredi selina što veće" pronađeno 0 nekretnina
Ograniči pretragu
11.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Starigrad - Seline, prodaje se građevinsko zemljište od 6000 m2. . Zemljište se nalazi u turističkoj T1 - T2 zoni pogodan za turističko ? poslovnu izgradnju (apartmane, hotel, autokamp, benzinsku stanicu, itd ) dobrog je oblika dimenzija cca. 75m x 81m, uz glavnu cestu, struja....
Promjena cijene sa 1.405.950 € na 1.205.100 €
- 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 1.405.950 €
15.04.2026 - 1.205.100 €
12.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se zemljište u Zadarskoj županiji - Starigrad Paklenica (Seline) - BROJ KAT ČESTICE 3290/1 -T3 ZONA -4017 M2 - SANITARNI ČVOR - RECEPCIJA -300€ / m2 - kupac plaća agencijsku proviziju Više informacija : 098 172 92 52 091 550 8450 CAMP 1.RED DO MORA.
16.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Zemljište površine 3.615 m2 u blizini ulaza u NP Paklenica. Polovica zemljišta je u građevinskoj zoni. Izuzetno atraktivna lokacija, idealna za kuću za odmor ili obiteljsko gospodarstvo. Vlasništvo je uredno. Kupac ne plaća agencijsku naknadu. Za više informacija kontaktirajte nas....
02.02.2026.,
www.njuskalo.hr
Seline - Rivijera Paklenica Izvrsno građevinsko zemljište 1. red do mora površine 3540m2! Savršena lokacija! Građevinska zona sa urednim PP kojim su razrađene sve mogućnosti za investitore. Cijena 250€/m2. Vlasništvo uredno! Sve dodatne informacije na upit u agenciji. OBILAZAK NEKRETNINE....
15.05.2026.,
www.euro-immobilien.hr
PRILIKA! GRAĐEVINSKA ZEMLJIŠTA , PRVI RED DO MORA - SELINE Na prodaju tri GRAĐEVINSKA ZEMLJIšTA u prvom redu do mora u Selinama. Svako zemljište ima oko 1000 m2. OPIS NEKRETNINE : - relativno pravilnog oblika; - mirna i tiha pozicija; - idealno za izgradnju vila s bazenom; - blizina....
29.04.2026.,
www.njuskalo.hr
POVOLJNA CIJENA ? EKSKLUZIVNO PRAVO POSREDOVANJA ? SELINE, BUCIĆI ? 2.605 m2 Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2.605 m2, smješteno na iznimno mirnoj lokaciji na kraju naselja Bucići, u mjestu Seline, podno veličanstvene planine Velebit, uz samu obalu Jadranskog mora. Parcela....
16.11.2024.,
www.njuskalo.hr
U prodaji je atraktivno zemljište - pogodno za razne djelatnosti. Na zemljištu se nalazi noviji manji maslinik, smokve i druge vrste S obzirom na veličinu parcele, prema prostornom planu mogućnost gradnje gospodarskog objekta do 30 m2 na čestici od najmanje 2000 m2, uz potrebne....