• GoHome Professional
uredi petrčane Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi petrčane Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi petrčane Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi petrčane zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 759.000 €, 189,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan 4-soban Penthouse od 189m2 sa cijelom krovnom terasom na kojoj se nalazi jacuzzi te mjesto za sunčanje i druženje, u Novogradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 299.000 €, 72,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan 2-soban stan od 72m2, smješten na 1. katu Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa balkonom, kuhinje i blagovaonice, ostave, 1 spavaće....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 679.000 €, 179,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan stan od 179m2 sa bazenom i garažnim parkirnim mjestom, smješten u prizemlju Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa terasom od....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 515.000 €, 658,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

**Građevinsko zemljište u trećem redu do mora ? atraktivna prilika za ulaganje** Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 150,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostrani stan smješten u atraktivnom dijelu Petrčana, samo 60 metara od mora! Ovaj izuzetni stan nudi spektakularan panoramski pogled na Zadarski kanal, more i otoke, te osigurava savršen spoj udobnosti i prestižne lokacije. Savršeni spoj klasičnog i modernog uređenja!....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 339.000 €, 81,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan 3-soban stan od 81m2, smješten na 1. katu Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa balkonom, kuhinje i blagovaonice, ostave, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 340.000 €, 97,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Dvosoban stan s vrtom, dvorištem i 3 parkirna mjesta, Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,19 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PETRČANE ? Prostran dvoetažni stan 120m² s vrtom! U mirnom dijelu Petrčana prodaje se prostran dvoetažni stan ukupne površine 120 m2 s uređenim privatnim vrtom koji se nalazi na zasebnoj čestici. Nekretnina pruža ugodan boravak i funkcionalan raspored, idealan za obiteljski....

 
 
 
  Zemljište, PETRČANE, 3.600.000 €, 4318,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 4318 m², podijeljeno na više parcela površina od 572 do 745 m². Nalazi se na mirnoj lokaciji u Petrčanima, u neposrednoj blizini mora i atraktivnih plaža. Udaljeno je svega 250 m od mora, dok udaljenost od centra mjesta iznosi 380....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • petrčane zadnjih 14 dana (64)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri