- uredi marinići

  • Za upit "uredi marinići" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MARINIĆI, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Rijeka, Marinići - Dvojna kuća s poslovnim prostorom Na prodaju je kvalitetna dvojna kuća u Marinići, smještena u mirnoj ulici, idealnoj za obiteljski život ili kombinaciju stanovanja i poslovne djelatnosti. Nekretnina se prostire na 145 m² stambene površine te se nalazi na lijepo....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 399.000 €, 230,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju je dvojna kuća s okućnicom na parceli od 100 m², smještena u mirnom i vrlo traženom dijelu naselja Marinići , u blizini svih važnih sadržaja potrebnih za ugodan život. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić, javni prijevoz te ostale svakodnevne pogodnosti.....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 405.000 €, 485,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se dio dvojne kuće idealan za kombinaciju poslovnog i obiteljskog života, smješten u mirnom i atraktivnom kvartu. U prizemlju se nalazi prostrani poslovni prostor od 75 m², pogodan za ured, salon, studio, trgovinu ili uslužne djelatnosti. Prizemlje ima poseban ulaz te postoji....

 
 
 
  Apartman, MARINIĆI, 294.000 €, 87,15 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Viškovo, kvalitetan stan na mirnoj lokaciji Stan na Viškovu smješten je u novoadaptiranoj zgradi s ukupno četiri stana. Nalazi se u mirnoj ulici pružajući mir i privatnost. Prostrana okućnica budućim vlasnicima omogućava komfor bez ograničenja koji je obično uskraćen stanarima višestambenih....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 215.000 €, 56,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI ? 2S+DB, balkon, parkirno mjesto, novija gradnja Na prodaju je funkcionalan i uredan stan smješten na Marinićima, u mirnom i sve traženijem dijelu Viškova, idealnom za obiteljski život, ali i kao sigurna investicija za dugoročni najam. Stan ukupne površine 56 m²....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 728.000 € na 900.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, MARINIĆI, 900.000 €, 504,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 728.000 €
07.03.2026 - 900.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

MARINIĆI - na prodaju je poslovni prodajno - izložbeni prostor s uredima, sanitarnim čvorom, skladištem i halom u kojoj je visina stropa preko 5m. Moguć je prilaz šleperima. .

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 730.000 €, 290,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se obiteljska kuća na Marinićima. Kuća površine 290 m2 izgrađena je 2013.godine. U suterenu se nalazi garsonijera s terasom površine 50 m2. Na prvom i drugom katu se nalaze 2 stana , svaki ima tri sobe i dnevni boravak, tlocrtne površine 120 m2 po stanu . Donji stan ima terasu....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 205.000 €, 112,72 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Na mirnoj lokaciji u Marinićima, u uređenom okruženju obiteljskih kuća, prodaje se treća etaža kuće izgrađene 1975. godine. Sastoji se od tri odvojene stambene jedinice te predstavlja odlično rješenje za stanovanje i/ili investiciju.Trosoban stan čini najveći dio etaže. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnom dijelu nalazi se samostojeća kuća površine 170 m², smještena na okućnici od 675 m², okružena zelenim pojasom i privatnošću.Kuća se sastoji od tri stana, pružajući fleksibilne mogućnosti stanovanja ili najma.Prizemlje (južna strana), dvosoban stan s dnevnim boravkom, kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 399.000 €, 220,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MARINIĆI, VIŠKOVO - poslovno stambena zgrada s investicijskim potencijalom U mirnom i cijenjenom dijelu Marinića, na lokaciji koja objedinjuje privatnost, otvoren pogled i izvrsnu povezanost s Rijekom, nalazi se dvojni stambeni objekt koji čini jednu potpuno odvojenu stambenu cjelinu.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • marinići (301)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni