• GoHome Professional
uredi makarska porasla cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi makarska porasla cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi makarska porasla cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi makarska porasla cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 297.430 €
15.05.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m, a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 297.430 €
16.05.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 492.975 € na 633.825 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 633.825 €, 140,85 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 492.975 €
15.05.2026 - 633.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni privatni bazen, useljenje kraj 2024, blizu mora i marine, parking Stan u prizemlju - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 133,49m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 452.751 € na 522.405 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 522.405 €, 116,09 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 452.751 €
15.05.2026 - 522.405 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni stan, novogradnja Prodajemo stan na 2. katu S3- 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 116,09 m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom , 2 kupaonice, 3 spavaće....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 170.000 € na 185.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 185.000 €, 42,50 m2 cca 4350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.09.2025 - 0 €
13.09.2025 - 148.800 €
28.03.2026 - 170.000 €
19.05.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s balkonom u Makarskoj ? mirna lokacija, 900 m od plaže Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, u mirnom dijelu Makarske, dok vas okružuju zelenilo i dalmatinska atmosfera. Ovaj ugodan jednosoban stan u prizemlju predstavlja odličnu priliku za odmor, stanovanje....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 225.541 €
16.05.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m, apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 269.200 € na 300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Zelenka, 300.000 €, 82,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 260.992 €
21.03.2026 - 269.200 €
18.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, MAKARSKA, ZELENKA, 82 m², 3-soban Prodaje se prekrasan trosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji, od ukupno tri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Makarskoj, u mirnom naselju Zelenka. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 269.148 € na 300.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 81,59 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 298.146 €
28.02.2026 - 277.300 €
07.03.2026 - 269.148 €
11.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješten u zapadnom dijelu grada u uskoro useljivoj zgradi sa liftom. Zgrada će se sastojati od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Stan je površine 81,56m2 i dostupan na prizemlju. Stanovi će se sastojati....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • makarska porasla cijena zadnjih 14 dana (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr