• GoHome Professional
uredi makarska Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi makarska Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi makarska Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi makarska zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAKARSKA, 3.500.000 €, 400,00 m2 cca 8750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Makarske, na jednoj od najpoželjnijih i najrjeđih lokacija u gradu, nalazi se ova jedinstvena kamena nekretnina koja objedinjuje autentični mediteranski šarm, izvanredan investicijski potencijal i rijetku funkcionalnu raznolikost. Riječ je o nekretnini koja se sastoji....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 400,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderna luksuzna vila s panoramskim pogledom i bazenom. Na prodaju nudimo luksuznu vilu smještenu u zapadnom dijelu Makarske koja se sastoji od 3 odvojene jedinice netto površine 400 m2. Na prizemlju i u polovici 1. kata smješten je veliki dvoetažni stan koji se sastoji od 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 3.750.000 €, 800,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaju se nudi moderna kuća za odmor sa samo 120 metara udaljenosti od mora i nalazi se u Tučepima, u blizini mjesta Makarske i Splita. Pozicionirana je na južnoj strani te odiše najvišom udobnošću i modernim interijerom. Nudi spoj tradicionalnog mediteranskog šarma i komfora uz....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, Centar, Na upit, 2463,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Građevinsko zemljište iznad centra Makarske, površine 2463 m2, s kojega se pruža prekrasan nesmetani pogled na more, otoke i grad Makarsku. Po prostornom planu općine Makarska zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja (tamno žuta zona - interpolacija)....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Stara kamena kuća smještena u slikovitom selu Makarske rivijere. Radi se o dvojnom objektu tlocrtne površine 60 m2 trenutno u ruševnom stanju . Vlasnicima pripada i dodatna kućica koja se nalazi ispred većeg objekta površine 30 m2 koju je također potrebno renovirati ili je srušiti....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 498.000 €, 140,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Predivna novoizgrađena vila smještena u malom mjestu nedaleko od grada Imotskog. Vila površine 140 m2 neto površine smjestila se na zemljištu površine 3400 m2 od čega je 1800 m2 poljoprivredno zemljište na kojem se nalazi bunar za navodnjavanje. Ova lijepa prizemnica sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 400,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom, smještena na predivnoj lokaciji podno Biokova s panoramskim pogledom na more. Proteže se na tri etaže ukupne stambene površine 400 m2, na parceli veličine 515 m2. Ova nekretnina nalazi se u mirnom djelu mjesta te budućim vlasnicima nudi oazu mira s veličanstvenim....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 300.000 €, 46,00 m2 cca 6520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

STAN U CENTRU MAKARSKE U ponudi je dvosoban stan površine 46 m², smješten u samom srcu Makarske, na iznimno traženoj i rijetkoj lokaciji. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja ? trgovina, restorana, kafića, škole, banke, kao i šetnice i plaže, koje su udaljene....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 950.000 €, 190,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prekrasne vile s dva odvojena stana, smještenoj na vrlo mirnoj lokaciji u Makarskoj. Površina vile je 190m2 te se prostire etažama prizemlja i prvog kata. Na svakoj je etaži po jedan stan s dvije spavaće sobe, kupaonicom, kuhinjom i dnevnim boravkom. Stan na....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 2.000.000 €, 10000,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište površine 10.000 m², smješteno na izuzetnoj lokaciji u Velikom Brdu, Makarska ? prvi red do mora. Zemljište je u zoni T1 i T2 namjene, što omogućuje izgradnju turističkih objekata kao što su hoteli, apartmanski kompleksi ili kampovi. Mogućnost parcelacije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • makarska zadnjih 14 dana (62)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni