- uredi karojba što skuplje

  • Za upit "uredi karojba što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAROJBA, 196.900 €, 11142,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Središnja Istra, na pola puta između Višnjana i Karojbe prodajemo zemljište 11.142m2. 3377m2 je građevinskog zemljišta stambene namjene, ostatak od 7805 m2 je zemljište pod šumom. Sve zajedno čini cjelinu na kojoj je moguće izgraditi kuću (ili više njih) sa lijepom okućnicom. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.385.000 €, 435,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Smještena na brežuljcima Motovuna, ova novosagrađena vila površine 435m2 predstavlja fuziju tradicionalnog istarskog šarma i suvremene sofisticiranosti. U prizemlju se nalazi veliki odvojeni kuhinjski prostor s vrhunskim Gaggenau aparatima. Impozantnom dnevnom i blagovaonskom prostoru....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.345.000 €, 550,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, Istra, Motovun, luksuzna vila sa bazenom, teren 2800m2 Nova vila, građena po najvišim standardima, vrhunska oprema, potpuna privatnost. Izvrsna izolacija, Schuco stolarija sa 3slojnim ISO staklima, 2 toplinske pumpe, solari, podno grijanje i fen coileri, spa zona. Kuhinja:....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.345.000 €, 435,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, luksuzna vila s bazenom i teniskim terenom Na čarobnim brežuljcima iznad Motovuna, gdje se priroda susreće s elegancijom, smjestila se ova neponovljiva vila koja nudi više od luksuza ? nudi način života. Okružena vinogradima i maslinicima, u srcu Istre, ova raskošna nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.340.000 €, 435,00 m2 cca 5380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

Na idiličnom brežuljku iznad Motovuna smjestila se ekskluzivna dizajnerska vila koja spaja tradicionalni istarski šarm i suvremeni luksuz. S ukupno 435 m2 stambene površine na parceli od 2.700 m2, ova impresivna nekretnina nudi potpunu privatnost, mir i spektakularan pogled na jedan....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 357,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Motovun, okolica, prodaje se luksuzna vila s bazenom. Na nekoliko minuta vožnje od grada Motovuna nalazi se ova predivna vila s bazenom. Ukupna površina kuće iznosi 357m2. Sastoji se od od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka povezanog sa blagovaonom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.690.000 €, 447,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na brežuljkastoj i mirnoj lokaciji u središnjoj Istri, u mjestu Karojba, smještena je elegantna vila koja pruža potpunu privatnost i otvoren pogled na slikoviti krajolik. Ukupne stambene površine 447 m², nalazi se na prostranoj parceli od 1.502 m², dok centralno mjesto okućnice zauzima....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.670.000 €, 300,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Grožnjan okolica Prodaje se pekrasna dizajnerska vila smještena na mirnoj i idiličnoj lokaciji nedaleko Grožnjana, Oprtlja i Buja. Vila je završena u svibnju 2024. godine, te je izgrađena i uređena visokokvalitetnim luksuznim i modernim dizajnom renomiranog arhitektnog talijanskog....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.650.000 €, 357,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U sjevernom dijelu Istre, iznad doline rijeke Mirne, smješten je vjerojatno najpoznatiji i najatraktivniji istarski srednjovjekovni gradić Motovun-Montona čija je veduta jedan od poznatih simbola istarske unutrašnjosti. Na laganom proplanku, zaštićena od pogleda, izložena suncu čitav....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.650.000 €, 447,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

U središnjoj Istri, točnije u mjestu Močibobi(Karojba) nedaleko od grada Motovuna prodaje se prekrasna vila s bazenom ukupne površine 447m2 koja je smještena na parceli od cca 1600m2. Vila je kompletno luksuzno uređena i kompletno opremljena i namještena. Smještena je na malom brežuljku....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • karojba što skuplje (404)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me