• GoHome Professional
uredi karlovac Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi karlovac Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi karlovac Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi karlovac zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KARLOVAC, 28.000 €, 966,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 966 m2 na Turnju, gradska četvrt i naselje Grada Karlovca. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji i u blizini na svega par minuta hoda do škole, vrtića, ljekarne, pekare, trgovine, pošte, javnog prijevoza i dr. Uz zemljište je sva potrebna....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 65,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u samom centru Karlovca, ukupne površine 83 m² (65 m² + 18 m² galerija), smješten na 1. katu zgrade s posebno lijepim pogledom. Stan je otvorenog tlocrta ? kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak tvore funkcionalnu cjelinu. Jedna spavaća soba odvojena je u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 68.000 €, 115,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Dubovac, kuća 115 m2 na odličnoj lokaciji. Nalazi se na ograđenoj parceli od 125 m2Dvoetažna kuća s uređenim prvim katom dok je potkrovlje u robau fazi i sa zasebnim ulazom. Prva etaža se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, hodnika, spavaće sobe i kupaonice.Centralno....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Karlovac, Gaza, dvosoban stan 62 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji.Grijanje na dizalicu topline s podnim grijanjem, termoizolacijska fasada, krovni pokrov crijep, PVC stolarija, podne obloge keramika i laminatProdaju se 2 stana. Jedan se nalazi u prizemlju drugi na prvom katu.Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 1.500.000 €, 3013,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se industrijska hala D u Karlovcu Mala Švarča, smještena unutar bivšeg proizvodnog kompleksa Jugoturbine. Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za proizvodnu, skladišnu ili logističku djelatnost zbog velike površine, kvalitetne armiranobetonske konstrukcije i postojeće industrijske....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.broker.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m², na prostranom zemljištu od približno 1.400 m². Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 149.000 €, 486,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se atraktivno seosko imanje na Kalvariji, Karlovac ? izvrsna investicijska prilika Na prodaju je prostrano imanje od 11.783 m2smješteno na izuzetnoj lokaciji na Kalvariji, odmah iza Starog grada Dubovac u Karlovcu. Posjed se nalazi na sunčanoj i mirnoj lokaciji, okružen prirodom....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 134.000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se obiteljsko imanje u mjestu Tušilović s velikom okućnicom i izvrsnom pozicijom svega 11 km od Karlovca. Imanje se sastoji od obiteljske kuće, više popratnih zidnih i drvenih objekata te prostranog zemljišta koje uključuje livadu i dio šume. Posebna vrijednost nekretnine....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prilika - Na prodaju je potpuno uređena i useljiva obiteljska kuća smještena u naselju Turanj ? okruženje idealno za obiteljski život gdje djeca mogu bezbrižno odrastati i igrati se. Kuća tlocrtne površine 117 koja se satoji od 2 kata i potkrovlja se nalazi na parceli od 860 m² i....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • karlovac zadnjih 14 dana (49)
  • uredi karlovac (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!