• GoHome Professional
uredi karlovac što jeftinije do 500 m2 - GoHome
  • uredi karlovac što jeftinije do 500 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi karlovac što jeftinije do 500 m2

  • Za upit "uredi karlovac što jeftinije do 500 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.552 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2 (malo manji)
    • 520 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 53.000 €
23.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Odličan poslovni prostor u prizemlju poslovne zgrade, lijepo i funkcionalno uređen, 3 radna mjesta, opremljen klimom i električnim zidnim radijatorom. Prostor ima sporedni ulaz sa parkinga i glavni ulaz sa hodnika. Vlastiti mjerni uređaji potrošnje (struja, voda). Glavna prometnica....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 60 m2 na frekventnoj lokaciji.Pogodan za više djelatnosti. Grijanje na klimu, vlastito brojilo struje i vode.Sastoji se od prodajnog prostora, ureda, skladišta i WC-a.Nalazi se u samom gradu blizu svih bitnih sadržaja. Blizini glavnih gradskih trgova....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi karlovac što jeftinije do 500 m2'
450.000 €
980.000 €
430.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 177.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 177.000 €, 250,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 188.000 €
12.11.2025 - 182.000 €
08.03.2026 - 177.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Banija, poslovni prostor 250 m2 odlična lokacija za ugostiteljsku djelatnost.Sva oprema za restoran. Rustikalno uređen.Grijanje centralno lož ulje, drvena stolarija, podne obloge brodski pod i kamenGlavni objekt 161,35 m2 se sastoji od 2 uslužne prostorije, kuhinje, 2 WC-a,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 750.000 € na 695.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 695.000 €, 530,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
20.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Ilovac, poslovna zgrada 530 m2 odlična lokacija.Nalazi se na ograđenoj parceli 1409 m2 s 12 parkirnih mjesta.Sastoji se od 13 ureda, recepcije, blagovaonice s kuhinjom, recepcije, čajne kuhinje, skladišnog prostora, 3 WC-a i ostave.Plinsko etažno grijanje, podne obloge keramika....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me