• GoHome Professional
uredi generalski stol Zadnjih 7 dana - GoHome
  • uredi generalski stol Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi generalski stol Zadnjih 7 dana

  • Za upit "uredi generalski stol zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GENERALSKI STOL, 308.250 €, 3425,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na rijeku Dobru ? Dobra prilika za gradnju čak 3kuće za odmor! U mirnom i zelenom krajoliku a ,tek nekoliko minuta vožnje od naplatne postaje Bosiljevo (10km), prodaje se građevinsko zemljište koje je izniman potencijal. Riječ je o tri pravilno oblikovane....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 165.500 €, 3310,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo zemljište u Gornjem Zvečaju , drugi red uz rijeku Mrežnicu , ukupne površine 2940 m2, od toga je oko 700m2 građevinsko zemljište. Idealno za vikend kuću i/ili za iznajmljivanje Svi priključci u blizini ID KOD AGENCIJE: ZG886736 Aleksandar Tojagić Agent s licencom Mob: 098/235-780....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 51.120 €, 431,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZEMLJIŠTE PRODAJA GORNJI ZVEČAJ , MREŽNICA, 431 M2 ZEMLJIŠTE PRODAJA, GENERALSKI STOL, GORNJI ZVEČAJ, 431m2. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Mrežnice sa otvorenim pogledom na istu. Za zemljište je ishodovana građevinska dozvola za izgradnju vikendice. Građevinska....

 
 
 
  Stan, GENERALSKI STOL, 67.000 €, 52,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i uredan dvosobni stan površine 52 m² u Generalskom Stolu, smješten u manjoj stambenoj zgradi sa ukupno 6 stanova, što pruža mirno i ugodno okruženje za život. Stan se sastoji od: hodnika 1 spavaće sobe dnevnog boravka kuhinje i blagovaonice kupaonice odvojenog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • generalski stol zadnjih 7 dana (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!