• GoHome Professional
uredi dubrovnik Zadnjih 7 dana - GoHome
  • uredi dubrovnik Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi dubrovnik Zadnjih 7 dana

  • Za upit "uredi dubrovnik zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DUBROVNIK, 1.205.000 €, 4720,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u Orašcu, u blizini Dubrovnika. Površina zemljišta iznosi 4720m2, pravilnog je oblika i ima pristupni put s dvije strane parcele. Nalazi se na blagoj padini, što omogućuje optimalno korištenje terena, a istovremeno pruža predivan pogled na more,....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 3.500.000 €, 450,00 m2 cca 7780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna vila ukupne stambene površine 450 m2 u blizini Dubrovnika, izgrađena na zemljištu površine 1400 m2. Spoj vrhunskog dizajna i lokacije nekretnine predstavljaju istu kao je-dinstvenu priliku. Nekretnina se sastoji se od glavnog objekta i pomoćne kuće s bazenom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBROVNIK, 2.800.000 €, 2800,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

CIJENA NA UPIT. Na prodaju nudimo gotičko-renesansni ljetnikovac u centru Dubrovnika, na zemljištu okruženom visokim zidom, površine 2.800 m, na prestižnoj lokaciji u Gruškom zaljevu. Autentična povijesna nekretnina elegantne arhitekture. Gotičke monofore i renesansni detalji daju....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 1.600.000 €, 230,00 m2 cca 6960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Ova autentična kamena kuća, smještena u srcu povijesne jezgre Dubrovnika, predstavlja iznimnu priliku. Udaljena svega 60 metara od Straduna, nudi spoj mira i privatnosti u sporednoj ulici, uz neposredan pristup svim čarima Starog grada. Idealna je za luksuzan životni stil prožet poviješću....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 574.610 €, 1553,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u okolici Dubrovnika, u mirnom i ekskluzivnom dijelu Zatona, smjestilo se prostrano građevinsko zemljište površine 1.553 m2. Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu, pozicioniranu unutar izgrađenog dijela naselja koji u posljednje....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 1.500.000 €, 290,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

DUBROVNIK ? Kuća sa zemljištem ukupne površine 892 m² Na prodaju je kuća s dvorištem i zemljištem ukupne površine 892 m², smještena u urbanom i infrastrukturno razvijenom dijelu Dubrovnika. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj poziciji s izvrsnom prometnom povezanošću prema ostatku....

 
 
 
  Stan, DUBROVNIK, 490.000 €, 100,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan od 100 m², potpuno namješten i spreman za useljenje. Ima 2 parking mjesta ispred. Stan se nalazi u sklopu objekta s tri jedinice, pri čemu svaka jedinica ima zaseban ulaz i potpunu privatnost. Pogodan i kao investicija za turistički najam. Ako se ne javim na poziv,....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 2.500.000 €, 370,00 m2 cca 6760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna moderna vila ukupne stambene površine 370 m2 u blizini Dubrovnika, izgrađena na zemljištu površine 3000 m2. Vila se sastoji od dvije etaže, a izgrađena je 2018. godine. Na prvoj etaži ukupne stambene površine 194 m2 nalazi se toalet, spavaća soba s kupaonicom,....

 
 
 
  Zemljište, DUBROVNIK, 440.000 €, 1694,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je zemljište ukupne površine 1.694 m² smješteno na uzvišenju u Orašcu, slikovitom naselju svega desetak minuta vožnje od Dubrovnika. Riječ je o lokaciji koja nudi spektakularan panoramski pogled na more i Elafitske otoke ? Koločep, Lopud i Šipan ? te predivne zalaske sunca....

 
 
 
  Kuća, DUBROVNIK, 1.200.000 €, 345,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Otkrijte kuću s potencijalom u Trstenom, blizu Dubrovnika. Nekretnina od 345.63 m2 na parceli od 403 m2 nudi eleganciju i mediteranski šarm. Idealna za dom ili investiciju na jadranskoj lokaciji, pruža privatnost i uživanje s predivnim pogledom na more.Višekatna kuća ima šest prostranih....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dubrovnik zadnjih 7 dana (29)
  • uredi dubrovnik (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>