• GoHome Professional
uredi dobrinj do 170000 eura što skuplje - GoHome
  • uredi dobrinj do 170000 eura što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi dobrinj do 170000 eura što skuplje

  • Za upit "uredi dobrinj do 170000 eura što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 186.000 €, 694,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, građevinsko zemljište s idejnim projektom! Građevinsko zemljište se nalazi u okolici Dobrinja na mirnoj lokaciji. Parcela ima površinu od 694 m2 te je omeđena suhozidom i nudi sve što je potrebno za izgradnju vile s bazenom ili dvojne kuće. Lokacija je idealna za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 186.000 €, 416,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja građevinsko zemljište površine 416m², smješteno u mjestu Žestilac, na otoku Krku. Na parceli je započeta gradnja obiteljske kuće, te su već izvedeni podrum, zidovi prizemlja, sabirna jama i A.B. vodosprema (šterna) zapremine cca 60m³. Gradnja je započeta....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 2039,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaje se građevinsko zemljište površine 2039m2. Nalazi se u neposrednoj blizini svih infrastruktura, uz asfaltiranu cestu. Prema prostornom planu moguća je gradnja građevine na tri etaže (P+2). Najveći dopušteni koeficijent izgrađenosti - za samostojeću kuću je 0.30 - za....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2023.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji, svega 5 km od mora. Zemljište površine 1624 m² nalazi se unutar građevinskog područja naselja Kras ? izgrađeni dio, uz svu potrebnu infrastrukturu u neposrednoj blizini (vodovod, kanalizacija, struja, cesta). Prema važećem....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 37,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, vrlo blizu mora, prodaje se jednosoban stan površine 37 m² s okućnicom od 27 m². Stanu pripada jedno parkirno mjesto ispred zgrade. Okućnica je okružena zelenilom, a na njoj se nalazi roštilj. Odlična nekretnina za odmor tijekom ljetnih mjeseci. Blizina....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 61,70 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepi stan od 60,70 m2 stambene površine. Stan ima odličan raspored a sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, špajze i dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom. Stan ima balkon i pogled na more. Stan je namješten i kao takav se prodaje. Do mora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ako tražite mirnu oazu na otoku Krku ovo je za vas. Odlična pozicija i pogled na zelenilo će vas osvojiti. Kvalitetna gradnja, raspored sa dvije lijepe spavaće sobe i lijepom kupaonicom. Dnevni dio i kuhinja imaju izlaz na lođu zaštićenu od velikih vrućina. Centralno grijanje na struju....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 185.000 €, 1624,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 1624 m2. Zemljište je pravilnog oblika i idealno za izgradnju dvije do tri obiteljske kuće. Sva komunalna infrastruktura u neposrednoj blizini. Jugozapadne je orijentacije i smješteno je na....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 46,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, na mirnoj lokaciji udaljenoj 2200 metara od mora, nalazi se apartman površine 46.90 m2 na drugom katu novije stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupaonice. Natkrivena terasa ima otvoren pogled na prirodu. Apartman....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 185.000 €, 36,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KLIMNO, OTOK KRK, u ponudu smo dobili stan 250 metara od mora. Prodaje se stan u naravi garaža u prizemlju, koja se sastoji od: - spavaće sobe - prostora kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice - kupaonice Stanu pripada i terasa od 27m2, te parkirno mjesto ispred zgrade koji je dogovor....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj do 170000 eura što skuplje (690)
  • uredi dobrinj što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.