• GoHome Professional
uredi dobrinj do 1400 eura/m2 480 m2 što veće - GoHome
  • uredi dobrinj do 1400 eura/m2 480 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi dobrinj do 1400 eura/m2 480 m2 što veće

  • Za upit "uredi dobrinj do 1400 eura/m2 480 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 520,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je građevinsko zemljište površine 520 m2 smješteno na odličnoj lokaciji u blizini centra i plaže uvale Soline na otoku Krku. Zemljište je blago nagnuto i pogodno je za izgradnju obiteljske ili višeobiteljske kuće sa maksimalno tri stambene....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 526,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Čižići, prodaja građevinsko zemljište s pogledom na more! Zemljište, površine 526 m2, nalazi se u neposrednoj blizini sve potrebne infrastrukture. Zemljište ima pogled na more, već iz prizemlja. Nekretnina posjeduje geodetski elaborat i nalazi se na iznimno atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 189.000 €, 520,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja građevinskog zemljišta površine 520 m2, s pogledom na more, 400 m od plaže. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće s bazenom tlocrtne površine 80 m2, etažnosti podrum, prizemlje i kat. Zemljište se nalazi u zoni stambene gradnje, asfaltni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
11.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.premium-nekretnine.com

Šilo, okolica, prodaja građevinskog terena s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom i projektom za montažnu kuću (prizemnicu) udaljeno svega 1.5 km od mora. Teren je površine 513 m2 te ima pogled na more. Tlocrtna površina kuće....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 145.000 € na 132.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 132.000 €, 513,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 155.000 €
10.05.2025 - 145.000 €
10.04.2026 - 132.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, lijepa građevinska parcela s pogledom na more u mjestu Polje u blizini Šila. Građevinsko zemljište ima površinu 513 m2 i ima ishodovanu pravomoćnu građevinsku dozvolu za prizemnicu površine 85,18 m2 + natkrivena terasa 24,88 m2. Tlocrt među fotografijama. Plaćene su komunalije,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 139.000 € na 128.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 128.000 €, 513,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
09.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinski teren površine 513 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju montažne kuće prizemnice od renomiranog proizvođača montažnih kuća. Moguć početak gradnje odmah! Teren se nalazi na uzvisini iznad Šila uz cestu te ima pogled na more. Udaljenost do mora 1300....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 154.000 €, 512,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, građevinsko zemljite 512 m2, prodaja. Prodaje se građevinsko zemljište 512 m2 s idejnim projektom za gradnju dvije dvojne kuće. Sva infrastruktura je u blizini. Tražena, mirna lokacija. Do plaže je cca 4500m. .

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 130.000 €, 512,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, GABONJIN Na prodaju je građevinsko zemljište površine 512 m, pravilnog oblika, smješteno u mirnom i uređenom dijelu otoka, okruženo modernim vilama s bazenima. Do parcele vodi uredna pristupna cesta, a sva potrebna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini. Udaljenost....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj do 1400 eura/m2 480 m2 što veće (78)
  • uredi dobrinj do 1400 eura/m2 što veće (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!