• GoHome Professional
uredi dobrinj do 1300 eura/m2 barem 400 m2 što sku - GoHome
  • uredi dobrinj do 1300 eura/m2 barem 400 m2 što sku - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi dobrinj do 1300 eura/m2 barem 400 m2 što skuplje

  • Za upit "uredi dobrinj do 1300 eura/m2 barem 400 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manji)
    • 420 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DOBRINJ, 180.000 €, 520,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je građevinsko zemljište površine 520 m2 smješteno na odličnoj lokaciji u blizini centra i plaže uvale Soline na otoku Krku. Zemljište je blago nagnuto i pogodno je za izgradnju obiteljske ili višeobiteljske kuće sa maksimalno tri stambene....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 9.000.000 €, 60522,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na iznimnoj lokaciji na otoku Krku, u uvali Soline, na prodaju je zemljište površine 60.000 m², smješteno u zoni T1, s mogućnošću izgradnje hotela. Riječ je o rijetkoj prilici ? zemljištu u prvom redu do mora, s izravnim pristupom kristalno čistom Jadranu, idealnom za razvoj ekskluzivnog....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 800.000 €, 917,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se zemljište veličine 917 m2 na atraktivnoj lokaciji , 1. red do mora. Odlično za izgradnju luksuzne vile ili stambene zgrade. Pravilnog je oblika, a sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Rijetkost na tržištu. .

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 798.000 €, 700,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, šira okolica, U prodaju uvodimo savršenu priliku za investiciju bez dodatnih ulaganja. Na pažljivo uređenoj parceli od 867 m2 nalazi se renovirana kamena kuća od 187 m2, kao i pomoćni objekt od 50 m2 koji trenutačno ima stambenu funkciju. Renovacijom su sprovedene nove instalacije....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 670.000 €, 4287,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025. - 670.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Gostinjac (općina Dobrinj), prodaja građevinskog zemljišta ukupne površine 4287 m2. Moguća parcelacija i prodaja manjih dijelova parcele. Idealno za izgradnju kuća za odmor. Mirna, ruralna lokacija. Komunalna infrastruktura u blizini, pristupni put. Udaljenost od mora: 3....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 650.000 €, 1200,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1200 m2 u blizu mora i centra mjesta Šilo na otoku Krku. Teren je pravilnog oblika. Pogodan je za ravnomjernu parcelaciju i smještanje većeg broja objekata, primjerice objekta s 9 stambenih jedinica ili 1-2 samostojeće kuće s bazenom. Na parceli....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 645.000 €, 4300,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo investicijsko zemljište površine 4.300 m² smješteno u općini Dobrinj, u mirnom okruženju okruženom zelenilom. Teren je ravan i idealan za gradnju sedam vila s privatnim okućnicama, što ovu lokaciju čini iznimno pogodnom za razvoj ekskluzivnog resorta. Zemljište se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 643.000 €, 4288,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja - Građevinski teren za 7 vila Prodaje se građevinski teren sa idejnim projektom za gradnju sedam vila s bazenom. Teren je ukupne površine 4288 m2 i nalazi se u neposrednoj blizini ceste. Priključak na struju i vodu do terena. Prilika za investiciju. Poštovani....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 643.000 €, 4287,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Dobrinja, na otoku Krku, nalazi se atraktivno građevinsko zemljište pravilnog oblika, idealno za razvoj turističkih ili privatnih projekata. Parcela je smještena u zelenilu, a u neposrednoj blizini dostupna je sva potrebna infrastruktura i asfaltirani put, što dodatno....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 640.000 €, 4288,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, SVETI VID DOBRINJSKI- građevinsko zemljište 4288m2 podijeljeno na 7 parcela za ville s bazenom/ apartmane Zemljište je je podijeljeno na 7 parcela: Parcela 1 = 555 m Parcela 2 = 538 m Parcela 3 = 603 m Parcela 4 = 596 m Parcela 5 = 563 m Parcela 6 = 586 m Parcela 7 = 530....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj do 1300 eura/m2 barem 400 m2 što skuplje (764)
  • uredi dobrinj barem 400 m2 što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.