• GoHome Professional
uredi crikvenica 240 m2 - GoHome
  • uredi crikvenica 240 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi crikvenica 240 m2

  • Za upit "uredi crikvenica 240 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 850.000 €, 242,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivna dvojnica u mirnom dijelu Crikvenice Na prodaju je izuzetno atraktivna dvojnica smještena u mirnom dijelu Crikvenice, okružena prekrasnim novogradnjama i netaknutom prirodom. Ova nekretnina idealna je za obiteljski život ili kao kuća za odmor, pružajući sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 804.000 €, 238,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus Nekretnine d.o.o. vam nude u prodaju ovu kuću s bazenom sa pogledom na more. LOKACIJA: Ova moderna kuća s bazenom smještena je na sjevernom dijelu Jadranskoga mora, svega 8 km od središta Crikvenice i 26 km od Rijeke. Pripada drugoj vodećoj turističkoj regiji Hrvatske - Kvarneru,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 466.000 €, 238,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvije kuće u zaleđu Crikvenice, okružene prirodom i zelenilom. Gornja kuća izgrađena je 1972, dok je donja izgrađena 1998. godine. Obje kuće su adaptirane 2003. godine. Ukupna površina kuće je 238 m², a sastoji se od dvije odvojene stambene jedinice, svaka podijeljena na....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.000.000 €, 228,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s bazenom i panoramskim pogledom na more, Crikvenicu i otok Krk Na mirnoj periferiji Crikvenice, na lokaciji okruženoj modernim vilama, smjestila se ova elegantna i suvremena vila s bazenom koja nudi predivan panoramski pogled na grad, more i otok Krk. Vila se proteže....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 415.000 €, 240,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar Nekretnina iz ponude izdvaja stan površine 93,51 m2 s loggiom 10,79 m2, vrtom od 121,99 m2, te parkirnim mjestom od 13,75 m2. Stan se nalazi 450m zračne linije ili 1,5 km automobilom od najbliže plaže. Sastoji se od hodnika, 3 spavaće sobe, 2 kupatila s wc-om, spremišta,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 240,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je predivna obiteljska kuća koja spaja toplinu doma, funkcionalnost i mediteranski šarm. Smještena na iznimno atraktivnoj lokaciji, samo 100 metara od mora, ova nekretnina nudi savršen spoj prostranosti, privatnosti i otvorenih pogleda na more. Kuća se prostire na 240 m²....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 415.000 €, 240,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 405.000 €, 240,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se starija dvojna kuća na izvrsnoj lokaciji u Crikvenici udaljena samo 50 m od mora. U kući se živi tako da je useljiva, ali potrebna joj je cjelokupna adaptacija. Na okućnici od cca 100 m2 nalazi se dvojni pomoćni objekt iznad kojeg je velika terasa. Cijena nije fiksna. PRILIKA....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 450.000 €, 245,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u nizu veličine 245 m2, smještena u predivnoj Crikvenici. Ova nekretnina s tri spavaće sobe nudi savršenu kombinaciju suvremenog dizajna i funkcionalnosti. Kuća je adaptirana 2017. godine, čime je osigurana moderna i udobna unutrašnjost. Prostire se na parceli površine....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 623.000 €, 245,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Crikvenice, svega 170 metara pješice od mora i plaže te 300 metara od glavnog gradskog trga, nalazi se ova kuća ukupne površine 245 m² s dodatnih 100 m² okućnice. Smještena na jugozapadnoj orijentaciji, kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • crikvenica 240 m2 (199)
  • uredi crikvenica (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan