- uredi SLATINE pala cijena

  • Za upit "uredi slatine pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 852.400 € na 809.780 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SLATINE, 809.780 €, 2131,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 852.400 €
22.05.2026 - 809.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Izvrsno građevinsko zemljište na prodaju na otoku Čiovu, u mjestu Slatine, smješteno svega 150 m iznad uređene plaže i kristalno čistog mora. Parcela se nalazi u izrazito mirnom okruženju, na samom vrhu građevinske zone, te svojom ukupnom površinom od 2.131 m² predstavlja iznimnu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 490.000 € na 470.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SLATINE, 470.000 €, 123,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 530.000 €
14.08.2025 - 510.000 €
21.10.2025 - 490.000 €
14.03.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Slatine, na prvoj etaži novije izgrađenog stambenog objekta, koji broji ukupno tri stambene jedinice, položen je potpuno namješten stan s pogledom na more.Stan je podijeljen na hodnik, dvije spavaće sobe ( od kojih jedna ima pripadajuću terasu površine 4, 29 m2 ) , dvije kupaonice,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 400.000 € na 380.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 380.000 €, 303,36 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 400.000 €
01.04.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine 303,36 m2, smještena u mirnom okruženju mjesta Slatine. Ova prostrana nekretnina raspolaže s čak sedam spavaćih soba, što je čini izuzetno pogodnom za veće obitelji ili investitore koji traže objekt s velikim smještajnim kapacitetom.....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 950.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 950.000 €, 184,00 m2 cca 5160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 1.250.000 €
22.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

rodaje se atraktivna kuća smještena u Slatinama na otoku Čiovu, udaljena svega 70 metara od predivne plaže. Ova nekretnina se nalazi na prostranoj parceli od 1660 m2 koja nudi sve uvjete za dodatnu gradnju, što je čini izuzetno primamljivom za investitore. Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 549.000 € na 509.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 509.000 €, 108,32 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 549.000 €
30.03.2026 - 509.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji manju kuću na izvrsnoj lokaciji na otoku Čiovo, u Slatinama. Kuća smještena prvi red uz more u mirnom i ugodnom okruženju. Idealna je za kvalitetan i opuštajući odmor. Sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • slatine pala cijena (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more