- uredi SELCE

  • Za upit "uredi selce" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SELCE, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je šarmantni dvosobni stan površine 49 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa svega dva kata, na izuzetno traženoj lokaciji u Selcu, samo 350 metara pješice od centra mjesta, mora i uređenih plaža. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom i ugodnim prostorom za boravak.....

 
 
 
  Stan, SELCE, 550.000 €, 100,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Selce - prodajemo stan u vili, prvi red do mora. Orjentiran je jugo-istočno, pripada mu velika terasa s koje se pruža prekrasan pogled na more. Ovaj je stan dvoetažan - na prvom katu su dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, sanitarni čvor, a unutrašnje stepenice vode u visoko....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Prekrasna dvojna novogradnja s bazenom i spektakularnim pogledom na more Na prodaju je ekskluzivna dvojna novogradnja smještena u blizini svih potrebnih sadržaja, a u isto vrijeme u mirnom, zelenom okruženju bogatom prirodnim ljepotama. Ova moderna nekretnina, građena prema najvišim....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo simpatičnu kucu u Selcu, u neposrednoj blizini mora. U prizemlju se nalazi konoba, ljetna kuhinja, kupaona. Vanjskim stepeništem se dolazi na kat na kojem se nalazi dnevni boravak, odvojena kuhinja , kupaonica te prekrasna natkrivena terasa. Unutarnjim stepenicama dolazimo....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 215.000 € na 200.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCE, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 215.000 €
03.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se kuća u Selcu, smještena na izvrsnoj lokaciji , svega nekoliko minuta hoda od mora, plaže i samog centra mjesta. Nekretnina uspješno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih sadržaja, što je čini idealnim izborom za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili turistički....

 
 
 
  Stan, SELCE, 312.000 €, 59,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SELCE, CRIKVENICA, u ponudi imamo stan u prizemlju s pogledom na more. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom, hodnika i dvije spavaće sobe s kupaonicom. Terasa je površine 57 m2 s pripadajućim parkingom, na uređenoj okućnici nalazi se bazen sa sunčalištem koji su u zajedničkom korištenju.....

 
 
 
  Stan, SELCE, 460.000 €, 98,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan smješten na na jednoj od najlješih lokacija u Selcu, udaljen samo 100 metara od prekrasno uređenih plaža. Stan se nalazi u prizemlju manjeg stambenog objekta koji se sastoji od svega tri stana, svaki na svojoj etaži. Ovaj prostrani stan sastoji se od hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

U ponudi fantastična nekretnina smještena u mirnoj ulici samo 200 metara od plaže Selce. Radi se o prostranoj kući od 300 m2 stambene površine sagrađenoj na ograđenom zemljištu od 747 m2.Navedena kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata.- u suterenu se nalaze dvije garaže, Za....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SELCE, u ponudu smo dobili kuću na izvrsnoj lokaciji sa prekrasnim pogledom, udaljena samo 150m od mora. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. U suterenu su smještene dvije garaže i konoba. Prizemlje čini veliki hodnik, dvije spavaće sobe, kupaonica, WC, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, SELCE, 639.000 €, 140,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

KUĆA NA ODLIČNOJ I MIRNOJ LOKACIJI Prodaje se kuća u Selcu s tri odvojene jedinice i prostranom i uređenom okućnicom. Kuća se proteže na dvije etaže, povezane vanjskim stubištem. Prizemlje je namijenjeno za goste ili za iznajmljivanje, jer se sastoji od studio apartmana i jednog apartmana....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • selce (782)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni