- uredi SEGET

  • Za upit "uredi seget" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 240.000 €, 51,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,1-soban stan 51 m2 u novogradnji sa liftom i zajedničkim bazenom te lođom.Stan se nalazi na drugom katu, a sastoji se od jedne spavaće sobe, jedne kupaonice,kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom.Stan je istočno orijentiran.Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto.Zgrada....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 65 m smješten u mjestu Seget Donji, u neposrednoj blizini plaže i svega nekoliko minuta vožnje od centra Trogira. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade, jugoistočne je orijentacije te se odlikuje funkcionalnim rasporedom koji obuhvaća....

 
 
 
  Stan, SEGET, 275.000 €, 109,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman na drugom katu novogradnje jugo zapadne orijentacije, na odličnoj lokaciji 100 metara od mora i plaže. Zgrada ima lift, zajednički bazen i mogućnost kupnje mjesta u garaži. Površina apartmana iznosi 109,36 m2 m2 te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 460.000 €, 264,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće u Segetu Donjem koja se nalazi na zemljištu površine 509 m2. U Segetu Donjem, na nekoliko minuta vožnje od Trogira, Splita i međunarodne zračne luke, nalazi se dvojna kuća koja predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.390.000 €, 250,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2024.,

www.simicdom.com

Na prodaju je predivna vila s bazenom smještena u mirnom mjestu pored Trogira, Seget Vranjici. Vila je smještena na povišenoj lokaciji s koje se pruža spektakularan panoramski pogled na more i otoke, a udaljena je samo 400m od mora. Ovaj ekskluzivni projekt je detaljno razrađen da....

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 192.000 €, 1200,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Vranjica,građevinsko zemljište 1200 m2,pravilnog oblika,od mora udaljena 340 m.Parcela ima pristupni put,te svu potrebnu infrastrukturu(struja,voda) u neposrednoj blizini.Vlasništvo uredno. .

 
 
 
  Stan, SEGET, 364.500 €, 90,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan površine 90 m smješten na 3. katu u mirnom sjevernom dijelu Segeta Donjeg, nedaleko od povijesnog grada Trogira. Okružen zelenilom i osmišljen za udoban i kvalitetan život, kompleks je idealan za obitelji, parove, umirovljenike ili kao pametna investicija na....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2023.,

www.simicdom.com

Prodaje se kuća s tri apartmana na području Trogira. Apartman u prizemlju ima površinu 37 m2, a sastoji se od sobe, kuhinje i kupaonice. Apartman na prvom katu ima površinu 50 m2, a sastoji se od kuhinje, dvije sobe, kupaonice, hodnika i balkona površine 20 m2 s kojeg se pruža prekrasan....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 675.000 €, 240,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Trogir, Donji Seget, na samo dva kilometra od stare jezgre Trogira i na oko 600 metara od plaža prodaje se kuća na dvije etaže. U naravi to je ukupno 200 m2 stambenog prostora, sa po jednim stanom po etaži. Stanovi su potpuno namješteni a svaki se sastoji od četiri sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 550.000 €, 372,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji dvije povezane kamene kuće u s projektom dokumentacijom za Ho(s)tel. Ukupna površina cijelog objekta iznosi 372m2 a koja je podijeljena na tri etaže i to 3x91m2 i 3x 33m2. Samom objektu je potrebna adaptacija kako se vidi i iz priloženih slika. Objekt se nalazi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • seget (862)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me