- uredi PETRČANE

  • Za upit "uredi petrčane" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+1%

Promjena cijene sa 390.000 € na 395.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PETRČANE, 395.000 €, 77,00 m2 cca 5130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 390.000 €
13.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE - Moderno uređen stan 70 m od mora Prodaje se moderno uređen stan s pogledom na more u mjestu Petrčane pokraj Zadra. Stan površine 77,06 m2 nalazi se na prvom katu manje stambene zgrade sa šest jedinica. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone,....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 86,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

U najtraženijem dijelu Petrčana, u ekskluzivnoj zoni Punta Radman, smješten je ovaj moderan trosobni stan koji objedinjuje privatnost manje zgrade, neposrednu blizinu mora i vrhunsku investicijsku sigurnost. Udaljenost od plaže iznosi svega 80 metara, što ovu nekretninu svrstava među....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 115,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban apartman oznake (S3) na drugom katu manje stambene zgrade - NOVOGRADNJA. ?Etažna jedinica S3? ? stambena jedinica koja se nalazi na drugom katu zgrade kao poseban dio koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, hodnika, wc-a, tri spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 404.000 €, 101,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban komforan stan S2 s pripadajućim vrtom veličine 72m2. Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe, kuhinje s dnevnim boravkom, dva parkirna mjesta, te spremištem. Stan takodjer ima natkrivenu terasu veličine 21m2. Stan se nalazi u mjestu Petrčane na mirnoj lokaciji koje....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 649.000 €, 169,55 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.c21.hr

ZADAR - PETRČANE - TROSOBAN APARTMAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE ? NOVOGRADNJA ? LIFT ? DIZALICA TOPLINE Prodaje se odličan trosoban penthouse u mjestu Petrčane (Punta Radman), 8km sjeverno od Zadra. Izgradnja je započela te se mogućnost useljenja očekuje do kraja 2024. godine.....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.050.000 €, 415,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, PETRČANE - Kuća s 3 velika stana i prekrasnim pogledom na more! Punta Skala! Prodaje se prekrasna kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadarskoj regiji Punta Skali u Petrčanima. Ova jedinstvena nekretnina sastoji se od tri prostrana stana, svaki s očaravajućim pogledom....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.390.000 €, 224,00 m2 cca 6210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i rezidencijalnom dijelu Zatona, svega 370 metara od mora, prodaje se moderno uređena luksuzna vila koja se ističe vrhunskom kvalitetom gradnje, pažljivo dizajniranim interijerom i atraktivnim sadržajima. Smještena na parceli od 764 m², vila se prostire na 224 m² stambene....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane - Zadar Moderno namješten stan ukupne površine 103,29m2 s prostranim dvorištem površine 215m2 u kojem se nalazi uređeni zimski vrt, kamin, jacuzzi, vanjski tuš i više parkirnih mjesta! U dvorištu se nalazi i zimski vrt, ostakljen prostor sa prostorom za druženje. U suterenu....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 528.000 €, 101,48 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Petrčane ? luksuzni trosobni stan s bazenom i velikim vrtom, 30 m od mora .

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 428.000 €, 95,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

KOŽINO - Luksuzna novogradnja s 4 stambene jedinice s pogledom na more! Prodaje se dvosoban stan s vrtom S2 koji se prostire na dvije etaže, a raspored prostorija čini: Prizemlje Kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak ? 30,27 m² Kupaonica ? 3,46 m² Ostava ? 3,11 m² Ulaz ? 4,17 m²....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • petrčane (1301)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.