- uredi PAVIĆINI

  • Za upit "uredi pavićini" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAVIĆINI, 95.000 €, 950,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2025.,

www.neelcon.hr

Građevinsko zemljište nedaleko od Duge Uvale. Ovo građevinsko zemljište 915 m2 smješteno je u mirnom dijelu nedaleko mjesta Pavićini, pružajući idealnu priliku za investitore i buduće vlasnike koji traže mirnu lokaciju s potencijalom za razvoj. Namjena zemjlišta je stambena što znači....

 
 
 
  Zemljište, PAVIĆINI, 13.700 €, 412,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pavićini,negrađevinsko zemljište blizu Duge uvale Podaje se negrađevinsko zemljište u blizini Duge uvale . Prisupni put. Udio u putu. Vlasništvo 1/1 .

 
 
 
  Kuća, PAVIĆINI, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

Tražite li savršen spoj moderne elegancije, istarskog mira i blizine kristalno čistog mora? Predstavljamo vam ovu impresivnu samostojeću kuću u naselju Pavićini, idealnu za luksuzan obiteljski život ili kao već uhodan turistički objekt s vrhunskim ocjenama. .

 
 
 
  Zemljište, PAVIĆINI, 208.000 €, 2902,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, MARČANA - Kombinacija građevinskog i poljoprivrednog zemljišta Općina Marčana nalazi se na području Istarske županije u jugoistočnom dijelu istarskog poluotoka, graniči sa gradovima Vodnjan i Pula te općinama Barban, Svetvinčenat i Ližnjan. Preko raškog zaljeva Općina Marčana....

 
 
 
  Zemljište, PAVIĆINI, 16.440 €, 473,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pavićini,poljoprivredna zemljišta Podaju se negrađevinska zemljišta u blizini Duge uvale. Idealno za vikende u lijepim danima tokom godine kao i u ljetnim mjesecima s obzirom na prirodu i more koje je na udaljenosti od nekoliko km. Prisupni put. Udio u putu. Vlasništvo 1/1 .

 
 
 
  Zemljište, PAVIĆINI, 75.000 €, 517,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pavićini su malo i pitomo naselje smješteno u blizini Duge Uvale na jugoistoku Istre. Ovo mjesto je poznato po svojoj netaknutoj prirodi, mirnom okruženju i tradicionalnoj istarskoj atmosferi. Zemljište je 517 m2, pravilnog oblika te nudi mir i privatnost. Savršeno za izgradnju vikendice....

 
 
 
  Kuća, PAVIĆINI, 440.000 €, 275,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.investa.hr

Marčana okolica, autentično istarsko imanje blizu mora Na prodaju je tipično istarsko imanje sa prostranom okućnicom, na kojem se nalazi obiteljska kuća sa dodatnim apartmanom, garažom, ljetnom kuhinjom, konobom i spremištem, smješteno u malom primorskom mjestu poznatom po netaknutoj....

 
 
 
  Kuća, PAVIĆINI, 99.000 €, 56,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina prodaje legaliziranu vikendicu na parceli od 313 m2 sa pogledom na more. Nalazi se u naselju 500 metara od mjesta Pavićini. Samostojeća vikendica se sastoji od terase, predsoblja, sobe sa kuhinjom i kupaone, ostave, bruto površine 56m2 okružena kamenim zidom.....

 
 
 
  Zemljište, PAVIĆINI, 98.000 €, 706,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.euro-immobilien.hr

U mjestu Pavićini na prodaju je građevinsko zemljište površine 706 m² , smješteno u mirnom i zelenom okruženju, idealno za sve koji traže privatnost i opušten način života, a pritom žele biti nadomak mora. Parcela je ravna i pravilnog oblika, sva potrebna infrastruktura nalazi se....

 
 
 
  Kuća, PAVIĆINI, 108.000 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju predivna Vikendica u Dugoj Uvali. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pavićini (173)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more