- uredi OPOROVEC

  • Za upit "uredi oporovec" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, OPOROVEC, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja čvrstu obiteljsku kuću katnicu u zagrebačkom naselju Oporovec. Odlična gradnja 80 ih godina garantira dovoljno prostora za više generacija. Kuća površine cca 200 m2 neto sastoji se od podruma gdje se u manjoj od dviju prostorija, nalazi peć....

 
 
 
  Kuća, OPOROVEC, 660.000 €, 350,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Gornja Dubrava, prodaje se odlično projektirana kuća 350 m2 s dva stana i velikom garažom od 80 m2 na pravokutnom zemljištu od 1500 m2. Radi se o odlično projektiranom objektu novije gradnje s velikim potencijalom.Kuća ima dva stana sa zasebnim ulazima (svaki ima iz prizemlja....

 
 
 
  Stan, OPOROVEC, 303.415 €, 86,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosobni stan površine 86,69 m2, u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u novom modernom kompleksu od 5 zgrada u izgradnji na području Gornje Dubrave - Oporovec. Useljenje je predviđeno za 1. polovicu 2026. Stan P4S2 se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 420.000 € na 480.000 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, OPOROVEC, 480.000 €, 400,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 420.000 €
24.02.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Gornja Dubrava - Odlična obiteljska kuća od 400 m2 s tri stambene jedinice, duplom garažom i velikom natkrivenom terasom.U mirnom naselju Oporovec, u ponudi je prostrana i kvalitetno građena kuća idealna za veću obitelj ili kao investicija s više stambenih jedinica. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, OPOROVEC, 52.000 €, 38,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kućica u mirnom kraju gornje Dubrave, Oporovcu za adaptaciju jer u kući već neko vrijeme nitko ne živi, tako da je moguće uz manju investiciju, odnosno prema željama kuću urediti za ugodan život. Prostire se na 38 m2. Sve se nalazi u prizemlju. Priključci struja, voda i....

 
 
 
  Stan, OPOROVEC, 275.000 €, 80,56 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se komforan trosoban stan površine 80 m² u mirnom dijelu Gornja Dubrava, u naselju Oporovec, idealan za obiteljski život ili sve koji traže više prostora i privatnosti. Ova nekretnina nudi rijetko viđen spoj stana i kuće, zahvaljujući prostranom vanjskom prostoru i dodatnim....

 
 
 
  Kuća, OPOROVEC, 80.000 €, 69,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za više Informacija Ivan Teri 0997378427 Park Pošta Trgovina Škola Javni prijevoz.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 57.500 € na 53.400 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OPOROVEC, 53.400 €, 132,50 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 57.500 €
14.04.2026 - 53.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! U mirnom međimurskom mjestu Oporovec, smještena je kuća koja svojim položajem i rasporedom nudi brojne mogućnosti budućem vlasniku. Ukupne stambene površine 132,50 m², ova kuća predstavlja dobru priliku za one koji traže dom u tišem okruženju, ali....

 
 
 
  Stan, OPOROVEC, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pozivamo vas da istražite ovu priliku za udoban i prostran dom u mirnom naselju Oporovec. Stan se nalazi na drugom katu male stambene zgrade iz 2008. godine, savršeno pozicioniran u blizini svih važnih sadržaja. Osnovne Informacije: Površina stana: 56m2 Dvije prostrane terase za uživanje....

 
 
 
  Zemljište, OPOROVEC, 57.000 €, 1253,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.njuskalo.hr

*PRILIKA* Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1.253 m2, od čega je 300 m2 građevinsko, a ostatak čini prirodno okruženje sa šumom, pružajući privatnost i mir. Na zemljištu je moguća izgradnja troetažne kuće do 150 m2. Parcela je duguljasta, ali dovoljno široka za udobno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • oporovec (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni