- uredi MAKARSKA porasla cijena

  • Za upit "uredi makarska porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 377.817 € na 384.879 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 384.879 €, 70,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 377.817 €
20.03.2026 - 384.879 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza koje stoji puno uspješnih projekata. Provedba novog naselja već....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 277.000 € na 288.400 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 288.400 €, 75,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 277.000 €
01.05.2026 - 288.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2024.,

www.indomio.hr

Komforan dvosoban stan u novogradnji na 3. katu površine 81,20 m2.Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i dva natkrivena balkona. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto.Ukupne površine 81,2 m2, od čega....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 425.256 € na 433.434 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 433.434 €, 81,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 425.256 €
20.03.2026 - 433.434 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 297.430 € na 314.426 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 314.426 €, 68,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 297.430 €
18.04.2026 - 314.426 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderan apartman u prizemlju manje novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Neto površina iznosi 84,98 m², a prostor uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonicu, natkrivenu terasu te pripadajući vrt. Stan je opremljen klimama....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 293.332 € na 298.973 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 298.973 €, 56,00 m2 cca 5340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 293.332 €
21.03.2026 - 298.973 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stanovi u izgradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, u tijeku je izgradnja stanova koji će biti izgrađeni prema najvišim standardima i koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan A1 nalazi se u prizemlju....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 452.751 € na 522.405 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 522.405 €, 116,09 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 452.751 €
15.05.2026 - 522.405 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni stan, novogradnja Prodajemo stan na 2. katu S3- 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 116,09 m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom , 2 kupaonice, 3 spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 317.683 € na 323.621 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 323.621 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 317.683 €
20.03.2026 - 323.621 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 440.420 € na 521.550 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 521.550 €, 115,90 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 440.420 €
15.05.2026 - 521.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni, novogradnja pogled more, kraj 2024, blizu mora i marine, parking Prodajemo stan na 1. katu - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 115,90 m², a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 374.652 € na 381.590 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 381.590 €, 69,38 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 374.652 €
29.03.2026 - 381.590 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 4. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • makarska porasla cijena (86)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!