- uredi MAKARSKA

  • Za upit "uredi makarska" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAKARSKA, 615.000 €, 400,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Makarskoj ukupne površine 400m2 na tri etaže. Na etaži suterena površine 83m2 nalazi se garaža, dnevni boravak, kuhinja, soba i kupaonica. Na etaži prizemlja nalaze se 4 sobe, kuhinja i kupaonica. Na etaži 1. kata nalaze se 4 sobe, kuhinja i kupaonica. Zgrada ima....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 1.200.000 €, 2244,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Atraktivno građevno zemljište 2.244 m2, pogodno za izgradnju stambenih zgrada, privatnih vila ili kuće s prekrasnim pogledom na cijelu Makarsku,te otoke Brač i Hvar Postoji sva infrastruktura voda-struja, prilazna cesta. U blizini svi potrebni sadržaji za ugodan život.Makarska je....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 615.000 €, 150,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji uistinu jedinstvene nekretnine, stare kamene kuće koja je potpuno renovirana kako bi nudila sav moderan komfor uz mnoštvo tradicijskih detalja koji odražavaju duh lokaliteta. Površina vile je 150m2 te se prostire na tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 770.000 €, 170,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Smještena na iznimno mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od Makarske, ova atraktivna samostojeća kuća predstavlja savršen spoj udobnosti, privatnosti i mediteranskog načina života. S ukupno 170 m2 stambenog prostora, nekretnina nudi funkcionalan raspored i očaravajući otvoreni....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.250.000 €, 420,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s bazenom i panoramskim pogledom na more u Makarskoj! Površina vile iznosi 420 m2 i podijeljena je na podrum, prizemlje i prvi kat. Površina parcele je 790 m2. Villa ima dvije odvojene stambene jedinice te kupcu pruža mogućnost najma jedne jedinice dok u....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.100.000 €, 295,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Ova novoizgrađena moderna luksuzna vila nudi savršen bijeg u prirodu, smještena samo 10 km od mora i Baške Vode. Uživajte u opuštanju u prostranom prizemlju koje uključuje dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, te zabavite se u prostoru za bilijar. Za potpuni oporavak, tu je wellness....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 302.416 €, 73,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ovaj stan se nalazi u prizemlji kompleksa od tri zgrade na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe i 2 kupaonice, dnevnog boravka, prekrasne terase bruto površine 15,03m2 te vrta bruto površine 29.96m2. UKupna bruto površina stana je 108.24m2, a neto površina....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 900.000 €, 234,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna kamena villa s bazenom i panoramskim pogledom na more i otoke iznad Makarske. Površina ville je 234 m2, u naravi dvije odvojene stambene jedinice. Proteže se na suteren, prizemlje i 1. kat, a izgrađena je na zemljištu površine 500 m2. Suteren se sastoji od igraonice,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 67 m², smješten na 1. katu stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Osnovne karakteristike: * 2-sobni stan * 67 m² stambene površine * 1. kat * Južna orijentacija (puno prirodnog svjetla) * Balkon * Potpuno namješten * Zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.600 €, 56,27 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • makarska (1680)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja