- uredi KARLOVAC pala cijena

  • Za upit "uredi karlovac pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.246 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosječna površina)
    • barem 500 m2
    • 600 m2
  •  Po cijeni
    • do 97000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • parking
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 177.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 177.000 €, 250,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 188.000 €
12.11.2025 - 182.000 €
08.03.2026 - 177.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Banija, poslovni prostor 250 m2 odlična lokacija za ugostiteljsku djelatnost.Sva oprema za restoran. Rustikalno uređen.Grijanje centralno lož ulje, drvena stolarija, podne obloge brodski pod i kamenGlavni objekt 161,35 m2 se sastoji od 2 uslužne prostorije, kuhinje, 2 WC-a,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 750.000 € na 695.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 695.000 €, 530,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 750.000 €
20.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Ilovac, poslovna zgrada 530 m2 odlična lokacija.Nalazi se na ograđenoj parceli 1409 m2 s 12 parkirnih mjesta.Sastoji se od 13 ureda, recepcije, blagovaonice s kuhinjom, recepcije, čajne kuhinje, skladišnog prostora, 3 WC-a i ostave.Plinsko etažno grijanje, podne obloge keramika....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.050.000 € na 980.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 980.000 €, 500,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 1.050.000 €
09.05.2026 - 980.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Turanj, proizvodna hala, skladište 500 m2, odlična lokacija. Nalazi se na parceli od 960 m2. Blizina brze ceste i autoputa.Sastoji se od 2 ulaza, radne prostorije, ureda, ostave, garderobe i nadstrešnice 60 m2.Grijanje centralno lož ulje, PVC stolarija, visina stropa 8 metara,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi karlovac pala cijena'
50.000 €
2.950.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 53.000 €
24.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 3.200.000 € na 2.950.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 2.950.000 €, 3800,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 3.200.000 €
21.03.2026 - 2.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Ilovac, skladište - proizvodna hala 3800 m2 na odličnoj lokaciji, blizina ulaza na autocestu. Nalazi se na ograđenoj parceli od 9150 m2.Sastoji se od upravne zgrade 210 m2, porte 38 m2, poslovnog prostora. 850 m2, zidanog skladišta 650 m2, montažnog skladišta 2050 m2 i vanjskog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.