- uredi KALI

  • Za upit "uredi kali" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALI, 380.000 €, 220,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s pogledom na more, 2 stana, 50 m do mora, Kali, Ugljan U mjestu Kali na otoku Ugljanu, na svega 50 m do mora smjestila se obiteljska kuća sa dva stana. Kuća se nalazi na uzvisini zbog koje ima prekrasan pogled na more. Gornji kat kuće prostire se na 110 m2 i sastoji se od 3....

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 202,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Kali, na mirnoj lokaciji udaljenoj približno 50 metara od mora, nalazi se kamena kuća smještena na uzvisini s lijepim pogledom na more i zadarski kanal. Riječ je o klasičnoj dalmatinskoj kući s dvije etaže i ukupnom površinom oko 220 m².Na katu se nalazi uređen i useljiv stan....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 630.000 €, 3182,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

KALI- zemljište 1. red do mora od 3182 m2 prodajemo. Zemljište zatvara direktno uvalu . Nalazi se na južnoj strani otoka Ugljana u zaštičenoj pješačkoj uvali. Ovaj dio otoka je relativno malo naseljen tako da privatnosti ne nedostaje .Nalazi se u neizgrađenoj građevnoj zoni mješovite....

 
 
 
  Kuća, KALI, 460.000 €, 320,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Otok Ugljan, Kali, lijepa samostojeća kuća sa tri stambene jedinice nalazi se na zemljištu površine 972 m2.Sastoji se od prizemlja sa dvije podrumske prostorije koje se mogu prenamijeniti u stambeni prostor. U sklopu podrumskih prostorija nalazi se i gusterna.Na prvom stanu nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 1.400.000 €, 260,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK UGLJAN, KALI - Luksuzna vila na otoku prvi red do mora Prodaje se luksuzna vila u mjestu Kali na otoku Ugljanu pokraj Zadra u Sjevernoj Dalmaciji. Vila ima ukupnu stambenu površinu od 260 m2 na parceli od 445 m2. Smještena je prvi red do mora, te je udaljena tek dvadesetak metara....

 
 
 
  Kuća, KALI, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Zadar - Kali, prodaje se kuća katnica u nizu od 73 m2 izgrađena prije 1968 godine, potrebna obnova. Nalazi se na odličnoj lokaciji 310 m udaljena od mora i plaže, u samom centru mjesta, blizina trgovine, restorana, kafića te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan odmor na otoku!!....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 120.000 €, 721,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište, 20 m od mora, pogled, 721 m², Kali, Ugljan .

 
 
 
  Kuća, KALI, 380.000 €, 220,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s pogledom na more, 2 stana, 50 m do mora, Kali, Ugljan .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 83.700 €, 558,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište u katastarskoj općini Kali, predio Otrić, smješteno je u neposrednoj blizini mora, na otprilike 20 metara od obale i uređene plaže. Parcela ima izravan pristup glavnoj cesti koja vodi prema mostu za otok Pašman, što osigurava izvrsnu povezanost s okolnim naseljima....

 
 
 
  Zemljište, KALI, 104.999 €, 554,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je idealno zemljište s pogledom na more. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji u mjestu Kali 110 m od mora, a površinom zauzima 555 m2. Zemljište je pravilnog oblika približnih dimenzija 19m x 29m. Pristupni put je osiguran. Struja i voda se nalaze pored zemljišta. Vlasništvo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kali (202)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja