- uredi GENERALSKI STOL

  • Za upit "uredi generalski stol" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 1166,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BUKOVLJE ? PRILIKA ZA VLASTITU RIVU NA MREŽNICI! U ponudi imamo prekrasno zemljište površine 1.166 m², smješteno tik uz obalu rijeke Mrežnice, u mjestu Bukovlje. Teren je potpuno ravan, s izravnim pristupom rijeci i već uređenim prostorom za opuštanje ? drveni dok, stol i klupe idealni....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 366.000 €, 18170,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Veliko imanje uz rijeku Mrežnicu koje se sastoji od građevinskog i poljoprivrednog zemljišta. Izuzetna rijetkost u ponudi budući da ima površinu od 18.000m2 od čega je polovina unutar zone građenja. Savršena lokacija za bavljenje djelatnostima vezanim uz turizam i sport. Parcele se....

 
 
 
 
+36%

Promjena cijene sa 22.000 € na 30.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, GENERALSKI STOL, 30.000 €, 1507,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 22.000 €
16.05.2026 - 30.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA ? ZEMLJIŠTE U ŠPORTSKO-REKREACIJSKOJ ZONI UZ RIJEKU MREŽNICU Na prodaju je zemljište površine 1507 m² u Donjem Bukovlju, u neposrednoj blizini rijeke Mrežnice. Prema važećoj lokacijskoj informaciji zemljište se nalazi unutar područja za razvoj i uređenje površina izvan naselja....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 11.000 €, 6585,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 6585 m2 na mirnoj lokaciji uz glavnu cestu. Udaljeno je do rijeke Dobre 500 m. Na trerenu je provedena struja. Dokumentacija uredna. .

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

U prodaji je ovo ljupko imanje s potencijalom za turistički najam ili zgodnu vikendicu između 2 Karlovačke rijeke. Nalazi se 800m od rijeke Dobre te 2700m od Mrežnice. Udaljenost od centra Karlovca je 25min lagane vožnje. Kući su potrebni popravci da bi povratila stari sjaj a ovdje....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 50.000 €, 431,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Re/Max Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika površine 431 m² na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Gornjem Zvečaju, iznad rijeke Mrežnice, s otvorenim pogledom na prirodu i rijeku. Osnovni podaci: ? Lokacija: Gornji Zvečaj (Generalski....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Vlasništvo Ova stara tradicionalna drvena kuća nalazi se na području Generalskog Stola i prostire se na ukupno šest parcela ukupne površine 22.471 m, od čega se otprilike 4.190 m nalazi unutar građevinske zone. Građevinske parcele nalaze se iza kuće, što nudi dodatni potencijal za....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je predivna rustikalna kuća na fantastičnoj poziciji uz rijeku Dobru i u blizini kupališta na Mrežnici. Razvedena je na tri etaže i ima stambenu površinu 62m2. Na prizemlju su kuhinja i kupaonica, na katu je dnevni boravak s kaminom, dok je u visokom potkrovlju galerija s....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 308.250 €, 3425,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na rijeku Dobru Dobra prilika za gradnju čak 3kuće za odmor! U mirnom i zelenom krajoliku a ,tek nekoliko minuta vožnje od naplatne postaje Bosiljevo (10km), prodaje se građevinsko zemljište koje je izniman potencijal. Riječ je o tri pravilno oblikovane....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 165.000 €, 133,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća vikend kuća uz rijeku Mrežnicu, smještena u mirnom i zelenom okruženju općina Generalski Stol. Nekretnina je idealna za odmor, bijeg od gradske svakodnevice ili kao investicija za turistički najam. Kuća je izgrađena 2014. godine i ima ukupnu stambenu površinu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • generalski stol (72)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja