- uredi DALMACIJA pala cijena

  • Za upit "uredi dalmacija pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.727 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 70000 eura
    • do 87000 eura (prosječna cijena)
    • do 100000 eura
    • do 879 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 1.800.000 € na 1.450.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SINJ, 1.450.000 €, 1648,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 1.800.000 €
22.05.2026 - 1.450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Sinj, Kukuzovac, poslovna zgrada smještena u gospodarskoj zoni, ukupne površine 1.648 m², izgrađena na zemljištu površine 3.949 m².Objekt je star 13 godina, kvalitetne gradnje te je izgrađen prema IPARD standardima, što osigurava visoku razinu funkcionalnosti i prilagodljivosti različitim....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZADAR, Višnjik, 350.000 €, 114,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 380.000 €
25.02.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažan poslovni prostor površine 114,39 m2 nalazi se na prizemlju u atraktivnom dijelu Zadra, Višnjik. Ova uredska jedinica smještena je u samom centru naselja, što osigurava izvrsnu dostupnost i prepoznatljivost za poslovne aktivnosti. Lokacija na Višnjiku pruža mirno okruženje,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 130.000 € na 115.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KAŠTEL LUKŠIĆ, 115.000 €, 33,33 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.08.2025 - 135.000 €
22.11.2025 - 130.000 €
03.03.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.eurovilla.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA | Kaštel Lukšić, funkcionalan poslovni prostor položen na prvoj etaži manje stambene zgrade.Sastoji se od ulaznog hodnika ( pretprostora ), dvije radne prostorije, wc-a i loggi-e.Površina zatvorenog prostora iznosi 26,6 m2, dok je loggi-a površine 6 m2. Ukupna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi dalmacija pala cijena'
350.000 €
350.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 44.800 € na 39.200 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KAŠTEL NOVI, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 44.800 €
20.03.2026 - 39.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Daje se u zakup višenamjenski poslovni prostor površine 56 m² u Kaštel Novom. Prostor se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade, a kompletno je renoviran 2026. godine te se daje u prvi zakup nakon adaptacije. Osnovne informacije o prostoru: Površina: 56,00 m². Kat: Suteren (zahvaljujući....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine