- uredi CRIKVENICA pala cijena

  • Za upit "uredi crikvenica pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-16%

Promjena cijene sa 220.000 € na 185.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, CRIKVENICA, 185.000 €, 510,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
27.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

UPRAVO SNIŽENO!! U ovoj ponudi Vam predstavljamo građevinsko zemljište površine 510 m2. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji koja nudi potpuni mir i privatnost, blago je nakošeno, te se sa njega pruža panoramski pogled na more i otok Krk. Prema pravomoćnoj građevinskoj dozvoli i projektu,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 339.000 € na 320.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 369.000 €
20.02.2026 - 339.000 €
01.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

SNIŽENO ! U strogom centru Crikvenice, samo 100 m od mora, prodaje se kuća na izuzetno atraktivnoj lokaciji pogodnoj za život tijekom cijele godine ili kao investicija. Smještena u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja ? trgovina, ugostiteljskih objekata i javnih usluga ? nekretnina....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 270.000 € na 263.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 263.500 €, 52,00 m2 cca 5070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
15.05.2026 - 263.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan ukupne površine 52.29 m2, smješten u urednoj stambenoj zgradi , na atraktivnoj lokaciji svega 100 metara od mora, odnosno nekoliko minuta hoda. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice te prostrane lođe površine oko....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 220.000 € na 185.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 185.000 €, 510,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 220.000 €
28.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 519.000 € na 490.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 519.000 €
28.02.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA, u ponudi je samostojeća kuća s okućnicom, nedaleko od centra. Sastoji se od prizemlja i kata povezanih unutarnjim stubištem. Prizemlje: hodnik, kuhinja s blagovaonom, dnevni boravak, toalet, kupaona, dvije dodatne prostorije. Kat: tri prostrane spavaće sobe. Nekretnini....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 278.000 € na 250.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 278.000 €
16.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novogradnji na 1. katu stambene zgrade ukupne površine 75 m2 u Crikvenici. Stan se sastoji od tri spavaće sobe od kojih jedna ima vlastitu kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, predsoblja, glavne kupaone i terase. Zgrada je izgrađena 2021. godine te....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 269.000 € na 259.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 269.000 €
08.03.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Crikvenica, na ponudi je apartman veličine 84m2 koji je podijeljen na 3 zasebne jedinice : 32m2 (1S+DB), 28m2 (STUDIO), 28m2 (STUDIO.) Cijena uključuje još jedan STUDIO-APP veličine 21m2 koji se nalazi u dvorištu (po papirima dvorišni objekt). Prodaju se isključivo u kompletu. Uspješno....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 429.900 € na 380.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 380.000 €, 122,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 429.900 €
01.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U novogradnji provjerenog investitora prodaje se veliki trosobni stan sa dvije kupaonice,odvojenim wc-om,kuhinjom sa blagavaonicom te dnevnim boravkom i dva velika balkona sa kojih se pruža pogled na more. U vlasništvu dva parkirna mjesta u okućnici zgrade.Odlična urbana lokacija....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 280.000 € na 250.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.06.2025 - 280.000 €
06.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju je šarmantna kuća u nizu smještena na atraktivnoj i mirnoj lokaciji , u širem centru grada Crikvenice. Ova nekretnina idealna je za cjelogodišnje stanovanje, odmor ili kao investicija za turistički najam . Kuća se proteže kroz tri etaže. U prizemlju se nalazi hodnik, kupaonica,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 370.000 € na 350.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 350.000 €, 111,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 370.000 €
23.02.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja predivan stan na mirnoj lokaciji u Crikvenici. Udaljen je samo 450 metara od mora, pružajući savršen spoj blizine plaže i mirnog okruženja. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je novogradnja 2024., sa samo dva kata, a ovaj se nalazi na zadnjem....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • crikvenica pala cijena (216)
  • uredi crikvenica (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr