• GoHome Professional
uredi šibenik moderan 70 m2 - GoHome
  • uredi šibenik moderan 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi šibenik moderan 70 m2

  • Za upit "uredi šibenik moderan 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 70,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Stan u novogradnji s pogledom na more i otoke DUX predstavlja novogradnju s ukupno četiri stana na predivnoj mikrolokaciji u Brodarici, svega 5 kilometara južno od Šibenika. Zgrada je smještena na blagoj uzvisini, što osigurava otvoren i nesmetan pogled na more....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 239.000 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Stan u novogradnji s vrtom i pogledom na more! DUX predstavlja novogradnju s ukupno četiri stana na predivnoj mikrolokaciji u Brodarici, svega 5 kilometara južno od Šibenika. Zgrada je smještena na blagoj uzvisini, što osigurava otvoren i nesmetan pogled na more....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 70,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se funkcionalan apartman smješten u prizemlju zgrade na izvrsnoj lokaciji, prvi red do mora u Brodarici. Apartman je odličan izbor ako tražite nekretninu za odmor, zahvaljujući prostranom dvorištu i praktično organiziranom unutarnjem prostoru. Apartman se sastoji od kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 470.000 €, 72,50 m2 cca 6480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

U ponudi je moderan stan na drugom katu novogradnje smješten u prvom redu do mora u Brodarici kraj Šibenika. Stan je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost stanovanja. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog wc-a te prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 70,00 m2 cca 5360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i ugodnom okruženju naselja Bilice, na samom ulazu u Šibenik, smješten je moderan penthouse oznake S4 u novogradnji s ukupno samo 4 stambene jedinice. Riječ je o posljednjem dostupnom stanu u projektu, dok su ostale jedinice već prodane. Stan se nalazi na 2. katu manje urbane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Top prilika ? novi luksuzni apartman u Grebaštici, samo 200 m od mora Vrhunska lokacija ? pogled na more ? novogradnja ? parkirno mjesto ? useljivo 2025. Na prodaju je moderno opremljen apartman u novogradnji, smješten u mirnoj ulici, svega 200 metara od mora i plaže, te nadomak centra....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 69,96 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na zadnjem katu zgrade ? Brodarica, mirna lokacija! Prodaje se predivan stan površine 69.96 m² u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Brodarice. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, ostave....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 69,86 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani trosoban stan s velikom terasom i pogledom na more, Vodice U popularnom turističkom središtu Vodice, u mirnom naselju Bristak, smjestila se ova moderna stambena zgrada sa samo tri apartmana. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 360.000 €, 69,86 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan trosoban stan s velikom terasom i pogledom na more, Vodice U popularnom turističkom središtu Vodice, u mirnom naselju Bristak, smjestila se ova moderna stambena zgrada sa samo tri apartmana. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik moderan 70 m2 (265)
  • uredi šibenik 70 m2 (2)
  • uredi šibenik moderan (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!