• GoHome Professional
uredi šibenik Zadnjih 7 dana - GoHome
  • uredi šibenik Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi šibenik Zadnjih 7 dana

  • Za upit "uredi šibenik zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 214.064 €, 62,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S1 Sastoji se od predvorja, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja i moderna izvedba. Klima....

 
 
 
  Zemljište, ŠIBENIK, 90.000 €, 1000,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište površine 1000 m nalazi se u mjestu Danilo Kraljice, i idealno je za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Zemljište je pravilnog oblika i blagog nagiba, što omogućuje jednostavnije planiranje i gradnju budućeg objekta. Parcela se nalazi u blizini glavne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.c21.hr

DUBRAVA KOD ŠIBENIKA ? KAMENA DUPLEX KUĆA ZA ADAPTACIJU Prodaje se stara kamena duplex kuća u Dubravi kod Šibenika, smještena na parceli ukupne površine 101 m2. Prema zemljišnoknjižnom stanju nekretnina se sastoji od: kuće površine 47 m2 dvorišta površine 54 m2 Objekt je u izvornom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 887.400 €, 297,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na izuzetnoj lokaciji u Brodarici, svega 60 metara od mora i 300 metara od centra, nalazi se ova prostrana vila, idealna za obiteljski život ili turistički najam. Smještena na parceli od 360 m2, vila se prostire na tri etaže, ukupne neto površine od 245 m2, a orijentirana je prema....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 277,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Šibenik, Žaborić - Moderna dvojna kuća "Solinea" 70m od mora. Samo 70 metara dijeli vas od kristalno čistog mora dok sjeverozapadna orijentacija donosi osvježavajuću ljetnu hladovinu i prekrasne zalaske sunca. Ova moderna dvojna kuća (duplex) u Žaboriću potpuno je završena i useljiva....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 160.000 €, 97,99 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.c21.hr

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 975.000 €, 375,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.primosten-nekretnine.hr

Novoizgrađena obiteljska kuća s bazenom blizu Šibenika. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Suteren ima korisnu površinu 119 m² te se sastoji od hodnika i stepeništa, kupaonice, ljetne kuhinje, dvije ostave, konobe i dodatnih prostorija za spremište. Nadalje, na prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan površine 62 m2, smješten u atraktivnoj gradskoj četvrti Baldekin, u širem centru Šibenika. Stan se ističe izvrsnim rasporedom, funkcionalnošću i obiljem prirodnog svjetla. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, balkona te prostranog open-space....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik zadnjih 7 dana (164)
  • uredi šibenik (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan