• GoHome Professional
uredi šibenik što skuplje porasla cijena - GoHome
  • uredi šibenik što skuplje porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi šibenik što skuplje porasla cijena

  • Za upit "uredi šibenik što skuplje porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+16%

Promjena cijene sa 1.950.000 € na 2.260.500 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ŠIBENIK, 2.260.500 €, 13000,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 1.950.000 €
30.03.2026 - 2.260.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Šibenik - Meterize. Građevinsko zemljište površine7 535 m2 sa predivnim panoramskim otvorenim pogledom na šibenski arhipelag i staru gradsku jezgru. Nalazi se na nadmorskoj visini od 70-100 m, u blagom mediteranskom okruženju. Za 4 objekta je ishođena pravomoćna građevinska dozvola....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 899.000 € na 1.050.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.050.000 €, 390,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 899.000 €
14.04.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.broker.hr

Samostojeća kuća, s bazenom, na prodaju, smještena u turističkom mjestu u blizini Šibenika, s pogledom na more. Kuća ima ukupnu bruto površinu od 390 m2, podijeljenu na tri etaže (prizemlje, kat i potkrovlje), na parceli od 734 m2. Na prizemlju se nalaze 3 prostorije (trenutno služe....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 1.000.050 € na 1.050.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 1.050.000 €, 348,56 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 899.000 €
15.04.2026 - 1.000.050 €
29.04.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna kuća sa apartmanima, novogradnja s pogledom na more. Kuća je sagrađena na tri etaže sa ukupno 348,56m2 korisne površine na parceli od 734 m2, a sastoji se od 5 zasebnih stambenih jedinica. U prizemlju se nalaze 3 zasebna 1/sobna apartmana a svaki od njih se sastoji od sobe,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 560.000 € na 650.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 650.000 €, 135,00 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 560.000 €
13.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna moderna, ali tradicionalna kuća s bazenom i vrtom, 150m do plaže u malom mirnom mjestu izvan Šibenika. Prizemlje se sastoji od ulaza sa stubištem, hodnika, wc-a, ostave, kuhinje i blagovaonice, te spavaće sobe sa vlastitom kupaonicom. Na katu se nalaze tri dodatne spavaće....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 525.000 € na 569.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 569.000 €, 132,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 525.000 €
13.04.2026 - 569.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Žaborić, luksuzan stan s impozantnom terasom :::. Na vrlo poželjnoj lokaciji u Žaboriću nalazi se novoizgrađena zgrada 170m udaljena od mora i plaže. Luksuzan stan korisne površine 132,35m2 smješten je na 2. katu zgrade te svojim rasporedom i uređenosti pruža vrhunski komfor....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 455.000 € na 569.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 569.000 €, 165,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 455.000 €
12.04.2026 - 569.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Žaborić, novogradnja, prodaja dvosoban apartman 118 m2 + terasa 47 m2, parking Žaborić, prekrasan penthouse sa panoramskim pogledom na more i obližnje otoke! Stan se sastoji od kuhinje i dnevnog dijela (69,30 m2) na koje se nadovezuje prostrana terasa od 47,40 m2 sa prekrasnim panoramskim....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 510.000 € na 527.340 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 527.340 €, 109,34 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 510.000 €
18.05.2026 - 527.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s krovnom terasom, 120m od plaže, 2 garaže Velika terasa koja okružuje stan, privatna krovna terasa od 85,41 m², garaža i svega nekoliko minuta hoda do plaže i centra Vodica ? upravo takve karakteristike danas definiraju najtraženije penthouse stanove uz....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 472.635 € na 485.635 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.635 €, 105,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 472.635 €
15.05.2026 - 485.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE - NOVOGRADNJA, 120 m od plaže, garaža, ostava, 3 sobe 120 metara do plaže, 3 spavaće sobe i funkcionalan raspored koji jasno odvaja dnevni i privatni dio stana ? upravo takvu kombinaciju danas traži najveći broj obiteljskih kupaca i kupaca koji žele sigurnu nekretninu....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 439.515 € na 485.515 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 439.515 €
15.05.2026 - 485.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 433.500 € na 467.500 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 467.500 €, 85,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 433.500 €
10.04.2026 - 467.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Brodarici, samo 40 metara od plaže, prodaje se moderan dvoetažni stan koji pruža savršenu ravnotežu između funkcionalnosti i komfora. Novogradnja sa svojih 85 m², rasporedom na dvije etaže i dvostrukim ulazom ? s prednje i stražnje strane ? nudi praktičnost....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik što skuplje porasla cijena (109)
  • uredi šibenik što skuplje (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine