• GoHome Professional
stanovi zagreb do 3700 eura/m2 - GoHome
  • stanovi zagreb do 3700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb do 3700 eura/m2

  • Za upit "stanovi zagreb do 3700 eura/m2" pronađeno 6 273 nekretnina - prosječna cijena 3.353 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN u zgradi s liftom, CENTAR, GUNDULIĆEVA, 140m² Predivan građanski stan luksuznog i vrlo prilagodljivog tlocrta na 4. katu zgrade s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hala, 3 velike sobe od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu s wc-om i izlazom na balkon, hodnika, posebnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, CENTAR, ZAGREB, 98 M2 .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Knežija. Stan se nalazi na 6. katu uredne i održavane stambene zgrade s ukupno 8 katova, što osigurava dobar omjer privatnosti, pogleda i dostupnosti. Ukupna površina i raspored stana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA, TRAVNO, Ulica Božidara Magovca, 63 m2, 2,5-soban stan koji u naravi nudi 63 m dobro organiziranog prostora i praktičnog rasporeda, s vrlo dobrim osjećajem komocije u svim prostorijama. Stan ima dvostranu orijentaciju, što omogućuje ugodnu cirkulaciju zraka i čini ga....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

La Mar agencija posreduje u prodaji stana na odičnoj lokaciji, Zrinjevac (kod Vrhovnog suda). Prema vlasničkom listu kvadratura stana iznosi 34,11 m2 dok u naravi ukupna kvadratura iznosi 70m2. Stan se nalazi na 3.katu ( koji je ujedno i zadnji kat). Novi lift je ugrađen 2021.g. Stan....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Knežija, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 240.000 €
26.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi stan, dvosobni, površine 63 m2, smješten na 6. katu u mirnom dijelu naselja Knežija, Trešnjevka - Jug. Ova nekretnina pruža izuzetnu priliku za ugodan život ili investiciju na jednoj od traženijih lokacija Zagreba. Stan odiše prostranošću i obiljem prirodnog svjetla....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-426 (od ukupno 427)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me