• GoHome Professional
stanovi zagreb do 310000 eura Zadnjih 7 dana teras - GoHome
  • stanovi zagreb do 310000 eura Zadnjih 7 dana teras - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb do 310000 eura Zadnjih 7 dana terasa

  • Za upit "stanovi zagreb do 310000 eura zadnjih 7 dana terasa" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.858 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno opremljen trosobni stan ukupne stambene površine 64 m², smješten na drugom katu novogradnje iz kraja 2024. godine u zagrebačkom naselju Blato. Blato je mirno i uređeno naselje u zapadnom dijelu Zagreba, s dobrom prometnom povezanošću i svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasno uređen i potpuno namješten dvosoban(može se preurediti u trosoban) penthouse površine 64m2 smješten na vrhu stambene zgrade u Susedgradskoj ulici na Trešnjevci. Stan se nalazi na zadnjem katu zgrade s ukupno 17 katova i pruža visoku razinu komfora, privatnosti i otvoren....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Zagreb, Blato, namješten trosoban stan na 2. katu nove stambene zgrade zatvorene površine 64 m2 s prostranom nenatkrivenom terasom 36 m2 (9 m2) i vanjskim nenatkrivenim parkirnim mjestom 12,50 m2 (3,13 m2), ukupne neto korisne površine 76,13 m2.Stan se sastoji od ulaznog prostora,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb do 310000 eura zadnjih 7 dana terasa'
250.000 €
250.000 €
300.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 278.000 €, 116,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U Petrovoj ulici u potkrovlju kvalitetne trokatnice prodaje se stan veličine 116 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s manjom terasom, blagovaonice, kuhinje, četiri spavaće sobe, kupaonice s toaletom i dodatnog toaleta, predsoblja te spremišta i garderobe. U stanu postoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 307.924 €, 66,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Remete, 3 stana. Stan 3 nalazi se na uvučenom katu i predstavlja najekskluzivniju jedinicu u rezidenciji.Velika terasa pruža pogled na park-šumu i Sljeme, stvarajući doživljaj kuće u prirodi.Unutarnji prostor čine dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 307.427 €, 65,41 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 65,41 m2 na 2. katu novogradnje s liftom. Ova moderna boutique zgrada ima 16 stanova na tri etaže, a nalazi se na Karlovačkoj cesti u neposrednoj blizini Arene Zagreb. Prednost lokacije je blizina škole, vrtića, javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten je na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na mirnoj i zelenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče, u neposrednoj blizini Vrapčanske ceste i svega nekoliko minuta od Ilice. Stan odiše ugodnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 300.000 €, 82,24 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan koji nudi više od standardnog gradskog života ? ovo je nekretnina koja briše granicu između stana i kuće. U mirnoj i zelenoj zoni Gornje Kustošije, smješten u prizemlju moderne zgrade iz 2018. godine, nalazi se luksuzno uređen i potpuno opremljen stan površine 64,80....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ferenščica - Lovinčićeva ulica Prodaje se predivan i moderno uređen stan u novogradnji u Lovinčićevoj ulici, smješten u visokom prizemlju zgrade novije gradnje. Stan odiše funkcionalnošću, kvalitetom i ugodnom atmosferom te je idealan za život ili kao investicija. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 314.000 €, 52,00 m2 cca 6040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE I POREZA NA NEKRETNINE! Črnomerec, Vinogradska, novi manji projekt od7 stanova u izgradnji; dovršetakožujak 2027. A certifikat, dizalice topline, samo3 preostala stana u prodaji: Urbana vila se nalazi na atraktivnoj lokaciji, a sastoji se od podruma (garažna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 259.999 €, 47,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJA STANA ? TRAVNO, NOVI ZAGREB Na prodaju je potpuno uređen i funkcionalan stan površine 46 m2 s prostranom terasom od 18 m2, djelomično natkrivenom, idealnom za odmor i druženje. Raspored: - ulazni hodnik - odvojeni WC - kupaonica - spavaća soba - dnevni boravak s kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 259.000 €, 84,09 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan Zagreb - Mikulići - ulica Mikulići Stan površine 75 m² + terasa + dvorište 20 m² + parkirno mjesto. Orijentacija: sjeveroistok i jugoistok. Stan se prodaje potpuno namješten i opremljen kao na fotografijama. Plinsko etažno grijanje, klima uređaj, sva brojila su odvojena. Rolete....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,63 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 320.000 €, 68,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga, smješten na 11. katu održavane zgrade s liftom i prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli Zagreb. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, a postoji i mogućnost spajanja kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Markuševec, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Zagreb, Markuševec, Centar, 2S+DB, 100m2 Prodaje se komforan, svijetao stan na prvom katu manje stambene zgrade od 4 stana, u neposrednoj blizini centra Markuševca. Sastoji se od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, toaleta za goste te open space dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 250.000 €, 108,67 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban stan ukupne površine 108 m², smješten u mirnom dijelu Svete Klare (Novi Zagreb). Stan se nalazi u kući novije gradnje (2015.) i idealan je za obitelj ili kao investicija za najam. Osnovne informacije: Stambeni prostor: 73,38 m² Terasa: 14,68....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na svega 5 minuta od Arena centra, prodaje se stan s vrtom u novogradnji. Tlocrtna površina stana iznosi 52 m2, iz stana se izlazi na prostranu terasu površine 18m2, stanu pripada vrt površine 90 m2 i jedno vanjsko parkirno mjesto površine 13 m2. Čine ga ulazni prostor, sprema za....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 € na 250.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2026 - 260.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan ukupne površine 71,94 m², smješten na trećem katu stambene zgrade u dijelu Vrapča ? Malešnica. Raspored stana: - dnevna soba povezana s kuhinjom i blagovaonicom - spavaća soba - kupaonica s toaletom - zasebna soba/garderoba - velika terasa (23 m²) - posebno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 249.000 €, 66,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena cca. 1986. godine, ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan, svijetao i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2011. godine u mirnom dijelu Sigeta, Radmanovačka ulica. Stan je uredno održavan, svježe okrečen, s novim podovima te se prodaje potpuno namješten ?....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,78 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb! Novi Zagreb! Siget! Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan ukupne stambene površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novije stambene zgrade u atraktivnom zagrebačkom naselju Siget. Stan je izuzetno svijetao, uredno održavan te odmah useljiv bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m² u prizemlju s terasom i vrtom. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m2 u prizemlju s terasom i vrtom. Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom, 2 komforne sobe, prostrane kupaonice s WC-om i kadom, vanjskog urednog spremišta, popločanog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 70,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2 - soban stan površine 70 m2 (55 m2 + terasa 39 m2 + spremište 4 m2) na IV. katu u stambenoj zgradi sa liftom na Trešnjevci (Voltino). Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagovaonicom (izlaz na terasu), kuhinje, ostave, odvojene spavaće sobe te kupaonice.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 74,23 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na mirnoj lokaciji, u manjoj stambenoj zgradi, Fraterščica. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka i blagovaone te kupaonice na drugom katu, stubišta, dvije sobe i kupaonice u potkrovlju ukupne površine 74.23m2,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Brezovica, 226.200 €, 78,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-5 u prizemlju kvalitetne novogradnje, smješten u mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 329.000 €, 69,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2sobni stan na 1.katu na Selskoj ulici na Trešnjevci. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, hodnika, balkona, terase, vrta. Stanu pripada spremište i garažno parkirno mjesto. Orijentacija sjever, jug, zapad. Grijanje centralno plinsko etažno.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 329.000 €, 94,06 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Penthouse, s terasom i 2 balkona. Prodaje se atraktivan stan u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u Donjoj Dubravi . Stan se sastoji od: hodnika prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom kuhinje dvije spavaće sobe kupaonice i zasebnog WC-a terase 2 balkona Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 330.000 €, 105,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Trosobni, 105 m² Zamislite sebe u stanu koji se nalazi samo minutu hoda od Trga Bana Jelačića, u srcu grada. Ova nekretnina nudi vam nevjerojatnu priliku ? savršeno je smještena za poslovni prostor, najam ili stanovanje. Smješten na prvom katu zgrade, sa samo dva kata....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? preostala su zadnja dva stana u projektu! Stan oznake S6 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 6 stanova te se prostire na 47,50 m2. Sastoji se od open space dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Zagreb! Stupnik! Prodaje se moderan stan s vrtom u novogradnji u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? novi projekt od ukupno 18 stanova! Stan se nalazi u novom projektu koji obuhvaća tri manje stambene zgrade, svaka sa svega 6 stanova, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 339.000 €, 68,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN + VPM, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 68 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 65 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena je 2008. godine, a ima ukupno tri etaže. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 340.000 €, 92,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji !! Vlasništvo 1/1 bez tereta !! Površine 92m2 , sastoji se od : -2 sobe - dnevni boravak - kupaonica - kuhinja - wc - ostava - terasa - hodnik + Mogućnost napraviti 2 manja stana Novo napravljeno centralno grijanje na plin sa novim radijatorima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad