• GoHome Professional
stanovi vidikovac prodaja pala cijena - GoHome
  • stanovi vidikovac prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidikovac prodaja pala cijena

  • Za upit "stanovi vidikovac prodaja pala cijena" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.979 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • prizemlje
    • 1.kat
    • pogled na more
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 349.000 € na 299.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 299.000 €, 79,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 349.000 €
17.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 63m2, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED !!! Prekrasan jednosobni stan zatvorene površine 47 m2 i 32 m2 terase, na 1. katu. Sastoji se od ?open space? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, 1 kupaonice i WC-a. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 325.000 €, 115,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 320.000 €
26.04.2026 - 335.000 €
17.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

SKROČINI - Prodaje se trosoban stan S4 s krovnom terasom i panoramskim pogledom na grad - 115,83m2 Stan se nalazi na 1. katu stambene zgrade, a sastoji se od: - tri spavaće sobe - dva kupatila, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonicom, - natkrivene terase 12,18 m² (netto....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 399.000 € na 329.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 329.000 €, 80,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 399.000 €
17.05.2026 - 329.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 80 m2, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED !!! Prekrasan dvosobni stan zatvorene površine 57 m2 i 23 m2 terase, na 1. katu. Sastoji se od ?open space? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, 1 kupaonice i WC-a. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidikovac prodaja pala cijena'
340.000 €
299.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 350.000 €
14.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan u manjoj i novijoj stambenoj zgradi, trosoban, pov. 80.84 m2, Zadar (Plovanija). Nalazi se na 1. katu i sadrži: hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupaonicu, WC i loggia-u. Orijentiran je na JUG tako da je osunčan i svijetao. Stan ima i svoje....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 500.000 € na 440.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 440.000 €, 95,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 500.000 €
25.04.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, Plovanija, trosoban stan na prvom katu u zgradi sa ukupno četiri stana, ukupne površine 95,42 m2.Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice, prostranog balkona te ostave.Stanu pripadaju dva vanjska parkirna mjesta te ostava u prizemlju....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 259.000 €
18.04.2026 - 249.000 €
22.04.2026 - 259.000 €
02.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i svijetao dvosoban stan površine 71,39 m2, smješten na 2. katu zgrade, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od: - ulaznog prostora - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na balkon - dvije spavaće sobe....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 232.000 € na 226.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.000 €, 50,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 232.000 €
27.02.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PLOVANIJA - Prodaje se jednosoban stan u prizemlju novogradnje s vrtom! Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, ukupne korisne površine 31,97 m², te sporednih dijelova: - natkrivena terasa - dva parkirna mjesta - vrta ukupne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!