• GoHome Professional
stanovi vidikovac prodaja opremljen što manje - GoHome
  • stanovi vidikovac prodaja opremljen što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidikovac prodaja opremljen što manje

  • Za upit "stanovi vidikovac prodaja opremljen što manje" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.739 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • 1.kat
    • vrt
    • komforan
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 259.000 €
19.04.2026 - 249.000 €
22.04.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvosoban stan površine 71,39 m2, smješten na 2. katu zgrade, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od: - ulaznog prostora - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na balkon - dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 190.000 €, 46,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PLOVANIJA Useljiv 1S stan s parkirnim mjestom i lođom (46,7 m, bez ulaganja) Prodaje se funkcionalan i odmah useljiv 1-sobni stan površine 46,7 m u Zadru, predio Plovanija lokacija koja nudi mir, ali i brzu povezanost s centrom grada. Stan je pametno raspoređen i sastoji se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 238.000 €, 48,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - prodaje se potpuno opremljen i funkcionalan jednosobni stan u zgradi novije gradnje, smješten na izvrsnoj lokaciji idealnoj za udoban gradski život. Stan se sastoji od prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, ostave, potpuno opremljene kuhinje, kupaonice i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidikovac prodaja opremljen što manje'
356.000 €
356.000 €
220.490 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 225.000 €, 48,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Stan u manjoj zgradi novijeg datuma (izgrađena 2008. god.), komforan jednosoban, ukupne korisne površine 48.89 m2, Zadar (Belafuža/Blue Garden). Nalazi se u prizemlju i sadrži ulazni prostor, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom OPEN SPACE koncepta, spavaću sobu, kupaonicu i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 225.000 €, 56,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se održavan, kompletno opremljen i uređen stan ukupne korisne površine 56,35 m2, koji se nalazi u mirnom dijelu grada, u prizemlju stambene zgrade (izgrađene 2008.g.) u Zadru na Belafuži - u naselju Blue Garden. Stan se prodaje namješten i odmah je useljiv! Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 239.900 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Diklovca prodaje se dvosoban stan smješten u polusuterenu. Stan se sastoji od ulaznog prostora, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om te prostranog open-space dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog boravka izlazi se na natkrivenu....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 349.000 € na 299.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 299.000 €, 79,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 349.000 €
16.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 63m2, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED !!! Prekrasan jednosobni stan zatvorene površine 47 m2 i 32 m2 terase, na 1. katu. Sastoji se od ?open space? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, 1 kupaonice i WC-a. Stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 399.000 €, 80,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Tel.:+385 95 5647 500 - Tomislav agent5@bestcroatianproperties.com PRODAJA ZADAR, BILI BRIG (U SUSTAVU PDV-a) Luksuzan stan 80 m s panoramskim pogledom na more! Na izvrsnoj lokaciji u zadarskom naselju Bili brig, nudimo vrhunski opremljen stan s očaravajućim pogledom koji se prostire....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 399.000 € na 329.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 329.000 €, 80,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 399.000 €
17.05.2026 - 329.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 80 m2, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED !!! Prekrasan dvosobni stan zatvorene površine 57 m2 i 23 m2 terase, na 1. katu. Sastoji se od ?open space? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, 1 kupaonice i WC-a. Stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 370.000 € na 340.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 340.000 €, 81,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 370.000 €
10.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan, suvremeno uređen stan površine 82 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade u mirnoj zoni Plovanije. Nekretnina je uredno održavana, potpuno opremljena i odmah spremna za korištenje. Stan uključuje dnevni boravak spojen s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 275.094 €, 81,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 292.502 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 499.000 €, 101,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 101m2, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED !!! Prekrasan stan zatvorene površine 75 m2 i 51 m2 terase, na 1. katu. Sastoji se od ?open space? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, izlazom na terasu, 2 spavaće sobe, 1 kupaonica, WC i spremište. Stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 347.607 €, 102,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, trosobni stan u novogradnji u predijelu Vidikovac.Stan je smješten na trećem katu u modernom objektu sa 18 stambenih jedinica koji se protežu na tri etaže. Etaže su povezane liftom sa prizemljem u kojem su smještene garažna mjesta i ostave. Sastoji se od: - ulaza(7,94 m2),....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, dvosobni stan u novogradnji u predijelu Vidikovac.Stan je smješten na trećem katu u modernom objektu sa 18 stambenih jedinica koji se protežu na tri etaže. Etaže su povezane liftom sa prizemljem u kojem su smještene garažna mjesta i ostave. Sastoji se od: - ulaza(3,06 m2),....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 450.000 €, 119,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan u manjoj i novoj stambenoj zgradi, dvosoban, s velikom krovnom terasom, Zadar (Plovanija). Zgrada ima šest stambenih jedinica, a izgrađena je 2023. god. Stan se nalazi na 2. (zadnjem) katu i sadrži: hodnik s velikim ugradbenim ormarom, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 390.000 €, 120,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Zadru, smješten na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici. Stan se nalazi na drugom katu i sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Ukupna korisna površina stana iznosi 68,05 m². Stanu pripada nenatkrivena terasa površine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 384.000 €, 121,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Plovanija ? trosoban stan u novogradnji s krovnom terasom na prodaju! Na atraktivnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Višnjik izgrađena je moderna zgrada s ukupno devet stambenih jedinica. Na drugom katu prodaje se prostrani trosobni stan s velikom krovnom terasom, lođom, dva parkirna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, Na upit, 154,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najelitnijih lokacija Zadra, u neposrednoj blizini plaže, prodaje se luksuzni dvoetažni stan u prizemlju i prvom katu. Smješten u modernom stambenom objektu vrhunske kvalitete, ovaj stan predstavlja savršen spoj sofisticiranog dizajna, maksimalne udobnosti i blizine mora.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 610.000 €, 160,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S BAZENOM ? PLOVANIJA, ZADAR Na prodaju je ekskluzivan, vrhunski opremljen dvoetažni penthouse smješten u mirnoj i poželjnoj zadarskoj četvrti Plovanija. Stan se nalazi na 5. i 6. katu moderne zgrade s liftom iz 2020. godine, te je u potpunosti namješten i spreman....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 415.000 €, 168,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji je visokokvalitetan, luksuzno opremljen stan s panoramskim pogledom na more i otoke, na atraktivnoj lokaciji svega 80 m od mora, u naselju Punta Skala / Petrčane. Stan se nalazi na drugom katu u visokom potkrovlju, a sastoji se od ulaznog prostora / hodnika, garderobe, dvije....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 899.000 €, 169,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, ZADAR ? BILI BRIG, STAN 137m2, PENTHOUSE, BAZEN, SPEKTAKULARAN PANORAMSKI POGLED Prekrasan trosobni stan zatvorene površine 105m2 i 64m2 terase sa bazenom od 22m2. Stan se nalazi 2. katu i jedini je na toj etaži. Sastoji se od ulaznog stubišta, raskošnog ?open space? dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan