• GoHome Professional
stanovi vidikovac prodaja kvalitetan do 3300 eura/ - GoHome
  • stanovi vidikovac prodaja kvalitetan do 3300 eura/ - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidikovac prodaja kvalitetan do 3300 eura/m2

  • Za upit "stanovi vidikovac prodaja kvalitetan do 3300 eura/m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.310 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 3.kat
    • 1.kat
    • luksuzan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

U izgradnji je visoko kvalitetan, moderan projekt novogradnje po najvišim građevinskim standardima, u Zadru na atraktivnoj lokaciji. Zgrada se sastoji od podruma u kojem su ostave za stanare i podzemna garaža, zatim prizemlja u kojem su poslovni prostori i tri kata gdje se nalaze....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 294.120 €, 89,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 294.120 €, 89,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji grada Zadra /na području Vidikovca. Radi se o projektu u izgradnji stambene zgrade koja se sastoji od ukupno 9 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici zgrade je uređeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidikovac prodaja kvalitetan do 3300 eura/m2'
350.000 €
356.000 €
214.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.927 €, 81,19 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 80,91 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 80,91 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 283.900 €, 86,03 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.870 €, 75,72 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.900 €, 81,19 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 337.400 €, 102,26 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 335.000 €, 102,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Bili Brig iznimna prilika luksuznog dvosobnog penthousa smještenog u srcu Zadra, na traženoj lokaciji Bili Brig. Ovaj elegantan stan, dio prestižne novogradnje čiji se završetak očekuje 2026. godine, nudi savršen spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i iznimne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 110,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,23 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U izgradnji je visoko kvalitetan, moderan projekt novogradnje po najvišim građevinskim standardima, u Zadru na atraktivnoj lokaciji -Vidikovac. _______________________________________________________ U novom projektu planirana je zgrada koja se sastoji od podruma u kojem su ostave....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PREDSTAVLJAMO VAM NOVE STANOVE U PONUDI U NOVOGRADNJI NA VRHUNSKOJ LOKACIJI!! Ova zgrada zanimljivog i nesvakidašnjeg arhitektonskog oblika s 18 stambenih jedinica, dizalom te poslovnim prostorima u prizemlju gradi se na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu Zadru za ispunjen....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ekskluzivan trosobni stan S14 u modernoj novogradnji u Zadru ? nekretnina koja se po omjeru cijene, kvalitete i dodatnih sadržaja izdvaja kao jedna od najatraktivnijih prilika na tržištu. ? Stan se nalazi u suvremenoj zgradi s liftom, građenoj prema visokim standardima,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 437.950 €, 136,86 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.642 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan dvosobni stan S16 u kvalitetnoj novogradnji u Zadru ? nekretnina koja se ističe izuzetnim omjerom cijene, kvadrature i dodatnih sadržaja, posebno uz cijenu od samo 3.100 €/m2. ? Stan se nalazi u modernoj zgradi s liftom, građenoj prema visokim standardima, uz....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 350.000 €, 123,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji, Zadar. Stan se nalazi na drugom katu zgrade u novogradnji. Planirani završetak radova je jesen 2023 godine. Sam stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaone, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonom u jednoj cjelini, spremišta te terase. Sam stan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 338.674 €, 99,61 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ODLIČAN PROJEKT NOVOGRADNJE U ZADRU!! Na prodaju izuzetno kvalitetan novi projekt novogradnje s pogledom na more na odličnoj lokaciji u Zadru, na području Vidikovca. Radi se o višestambenoj zgradi koja se sastoji od ukupno 11 stanova. Zgrada ima podzemnu garažu, prizemlje, prvi i....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 334.118 €, 98,27 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Bili brig, iznimna prilika luksuznog dvosobnog stana smještenog u srcu Zadra, na traženoj lokaciji Bili brig. Ovaj elegantan stan, dio prestižne novogradnje čiji se završetak očekuje 2026. godine, nudi savršen spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i iznimne funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 189.499 €, 53,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u blizini centra grada Zadra /na području Skročina. Radi se o projektu u izgradnji manje stambene zgrade, koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 274.000 €, 76,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan i moderan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u gradu Zadru, na području Belafuže. Radi se o projektu višestambene zgrade na 4 etaže (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat), koja se sastoji od ukupno 9 stambenih jedinica. Svakom stanu pripadaju 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.000 €, 69,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr