• GoHome Professional
stanovi vidikovac prodaja kvalitetan 80 m2 što man - GoHome
  • stanovi vidikovac prodaja kvalitetan 80 m2 što man - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidikovac prodaja kvalitetan 80 m2 što manje

  • Za upit "stanovi vidikovac prodaja kvalitetan 80 m2 što manje" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.588 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • zamjena
    • 1.kat
    • vrt
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.000 €, 77,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Zadar,Bili brig iznimna prilika luksuznog dvosobnog stana smještenog u srcu Zadra, na traženoj lokaciji Bili brig. Ovaj elegantan stan, dio prestižne novogradnje čiji se završetak očekuje 2026. godine, nudi savršen spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i iznimne funkcionalnosti.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 256.370 € na 271.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 271.000 €, 73,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 256.370 €
03.05.2026 - 271.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u blizini centra grada Zadra /na području Skročina. Radi se o projektu u izgradnji manje stambene zgrade, koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 258.230 € na 281.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 281.000 €, 73,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 258.230 €
03.05.2026 - 281.000 €

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidikovac prodaja kvalitetan 80 m2 što manje'
280.000 €
267.000 €
267.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.870 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 274.000 €, 76,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan i moderan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u gradu Zadru, na području Belafuže. Radi se o projektu višestambene zgrade na 4 etaže (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat), koja se sastoji od ukupno 9 stambenih jedinica. Svakom stanu pripadaju 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

PLOVANIJA - TROSOBNI STAN - 81 m2 - NEDALEKO CENTRA ZADRA - PRODAJA Prodaje se prostran i moderno uređen trosoban stan površine 80,84 m, smješten na 1. katu manje stambene zgrade (ukupno 2 kata) u mirnom i obiteljskom dijelu Zadra predio Plovanija. Zgrada je izgrađena 2017. godine,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.927 €, 81,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.900 €, 81,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji grada Zadra /na području Vidikovca. Radi se o projektu u izgradnji stambene zgrade koja se sastoji od ukupno 9 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici zgrade je uređeno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten, moderan stan površine 82 m² smješten na prvom katu stambene zgrade na mirnoj i poželjnoj lokaciji Plovanije u Zadru. Zgrada je izgrađena 2017. godine. Stan se nalazi na prvom katu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom, tri....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 283.900 €, 86,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me