• GoHome Professional
stanovi vidikovac prodaja 70 m2 - GoHome
  • stanovi vidikovac prodaja 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidikovac prodaja 70 m2

  • Za upit "stanovi vidikovac prodaja 70 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.637 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 259.000 €
19.04.2026 - 249.000 €
22.04.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i svijetao dvosoban stan površine 71,39 m2, smješten na 2. katu zgrade, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja. Stan se sastoji od: - ulaznog prostora - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na balkon - dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.000 €, 69,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan i moderan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u gradu Zadru, na području Belafuže. Radi se o projektu višestambene zgrade na 4 etaže (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat), koja se sastoji od ukupno 9 stambenih jedinica. Svakom stanu pripadaju 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 251.930 €, 71,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan 3s stan od 71,98 m2, oznake S2.2, u prizemlju novogradnje sa 7. stanova u Plovaniji- Zadar. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa blagavaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave, terase i vrta. Pripadaju mu i 2 vanjska parkirna mjesta površine 13,75 m2. Ukupna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidikovac prodaja 70 m2'
353.000 €
260.000 €
245.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, PLOVANIJA - PRILIKA! Novogradnja na top lokaciji! Prodaje se stan od 59 m2 stambene površine + vrt od 70 m2 + parkirno mjesto. Stan je u fazi izgradnje, a sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, spavaće sobe, vrta te jednog parkirnog mjesta. Lokacija nekretnine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 231.000 €, 70,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

*EKSKLUZIVNA PRODAJA* Prodaje se komforan dvosoban stan u prizemlju luksuzne novogradnje sa samo sedam stambenih jedinica na odličnoj lokaciji na Plovaniji u Zadru, nedaleko od centra grada i sportsko-rekreacijskog centra Višnjik. Zgrada je u fazi izgradnje a dovršetak je predviđen....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 261.800 €, 68,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.crozilla.com

Skročini, mirna lokacija, u fazi gradnje je zgrada sa ukupno 4 stambene jedinice. Na prvom katu i na drugom katu su na prodaju po jedan jednosoban i jedan dvosoban stan. Dvosobni stanovi imaju ukuno 68 m2 sa pripadcima, te su na prodaju dva dvosobna stana, jedan na 1. katu i drugi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan u prizemlju, smješten u mirnom dijelu Plovanije, u blizini ŠC Višnjik, javnog prijevoza, trgovina i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u manjoj stambenoj kući s ukupno četiri stambene jedinice te ima vlastiti ulaz....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 256.370 € na 271.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 271.000 €, 73,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 256.370 €
03.05.2026 - 271.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji u blizini centra grada Zadra /na području Skročina. Radi se o projektu u izgradnji manje stambene zgrade, koja se sastoji od ukupno 6 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 258.230 € na 281.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 281.000 €, 73,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 258.230 €
03.05.2026 - 281.000 €

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 244.000 €, 66,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 284.384 €, 66,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izniman dvosoban stan u novogradnji na Vidikovcu. Ukupna površina stana iznosi 65,77 m2. Stan oznake S3 se nalazi u prizemlju stambene zgrade opremljene liftom (do 8 osoba) s ukupno 11 stambenih jedinica. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 243.000 €, 65,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 265.020 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zadar - Vidikovac, prodaje se jednosobni stan od 75.72 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: jedne spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i terase. SA TERASE....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 237.500 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 65,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, Vidikovac Novogradnja, prizemni stan s vrtom Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz brzu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 239.500 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Jednosoban stan s krovnom terasom, oznake S8, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, spavaću sobu te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 54,77 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? Vidikovac, atraktivna ponuda novogradnje s 9 stambenih jedinica! Na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 9 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Stanovima u prizemlju pripada vrt, a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 249.870 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

EUROHOME NEKRETNINE Vam predstavljaju novi projekt novogradnje - luksuzna zgrada moderne arhitekture u mirnom dijelu grada Zadra u predjelu Vidikovac. Samostojeća stambena zgrada sastoji od prizemlja i dva kata, odnosno 9 stambenih jedinica. U ponudi su 1-sobni i 2-sobni projektirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 214.000 €, 64,85 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetan projekt novogradnje na odličnoj lokaciji grada Zadra /na području Vidikovca. Radi se o projektu u izgradnji stambene zgrade koja se sastoji od ukupno 9 stanova. Zgrada je projektirana na 3 etaže; prizemlje, prvi i drugi kat, a na okućnici zgrade je uređeno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,85 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 64,85 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz brzu povezanost sa svim gradskim sadržajima. Raspored prostorija čine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 226.975 €, 64,85 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se jednosobni stan od 64,85 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: jedne spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i terase. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 242.752 €, 75,86 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan stan s prostranom terasom i prekrasnim pogledom na Vidikovcu. Smješten na 1. katu moderne zgrade, ovaj elegantno uređen stan neto površine 75,86 m² pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i suvremenog načina života. Pametno osmišljen raspored obuhvaća ulazni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 274.000 €, 76,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 220.490 €, 64,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na predjelu Vidikovac smješten je novi projekt moderne novogradnje koji obuhvaća ukupno devet stambenih jedinica raspoređenih kroz tri nadzemne etaže ? prizemlje, prvi i drugi kat. Stanovima u prizemlju pripada vlastiti vrt, dok su stanovi na drugom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 265.000 €, 76,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Vidikovac Novogradnja, stan s krovnom terasom Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje....