• GoHome Professional
stanovi vidici prodaja 80 m2 - GoHome
  • stanovi vidici prodaja 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidici prodaja 80 m2

  • Za upit "stanovi vidici prodaja 80 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.259 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • namješten
    • pogled na more
    • terasa
    • 10.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 248.000 €, 77,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan stan smješten na dvanaestom katu stambene zgrade sa lifta, u iznimno traženom dijelu Šibenika ? gradskoj četvrti Vidici. Osnovne informacije: Površina: 77.81 m² Kat: 12. kat (zgrada sa liftom) Orijentacija: Istok ? sjever Namještenost: Potpuno namješten Useljivost:....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 237.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 237.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan površine 79 m². Sastoji se od hodnika, wc/kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, spremišta, dnevnog boravka i balkona s kojeg se pruža otvoren pogled na more i otoke. Pripada joj ostava u podrumu. Stan se nalazi u urednom i očuvanom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidici prodaja 80 m2'
264.670 €
264.670 €
265.302 €
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan površine 79m2 s pogledom na more u gradskoj četvrti Vidici. Ovaj stan, smješten je na 12. katu nebodera s dva lifta, a se sastoji od: - Ulaznog predprostora / hodnika - Dvije spavaće sobe - Kuhinje s blagovaonicom i ostavom - Dnevnog boravka....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 269.000 €, 77,84 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od: ? ulaznog hodnika ? ostave ? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom ? tri spavaće sobe ? kupaonice ? zatvorene lođe ? balkona Funkcionalan raspored s odvojenim noćnim dijelom. Stan je održavan i renoviran: ? PVC stolarija ? nova sobna vrata ? protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.302 €, 75,62 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 75,62 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan s panoramskim pogledom na more, u sadržajnoj gradskoj četvrti, idealnoj za urbano obiteljsko stanovanje. Ovaj osunčan stan smješten je na desetom katu dobro održavanog nebodera, a zahvaljujući svojoj jugoistočnoj orijentaciji, stan obiluje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 215.000 €, 73,62 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Komforan stan na Vidicima :::. Stan površine 73,62m2 nalazi se na 12. katu stambene zgrade (zadnji kat). Sjeveroistočne je orijentacije te renoviran i odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 253.120 €, 72,32 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetno projektiran dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno 5 stanova, u mirnom i traženom kvartu Vidici u Šibeniku. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i blizine gradskih sadržaja ? centar grada, trgovine, škole, vrtići i javni prijevoz....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan